Oddaj swoją twarz Robertowi Kubicy!

A przynajmniej jej zdjęcie.

Choć jakikolwiek entuzjazm jest trochę nie na miejscu, to jedank z ogormną radością odbieramy pomyślne wieści ze szpitala, w którym leży Robert Kubica, i uważamy, że każdy pomysł, żeby dodać mu otuchy jest dobry, szczególnie zaś podoba nam się idea stworzenia mozaiki dla Roberta, mozaiki złożonej z twarzy jego fanów, która odbywa się na portalu F1zone.pl:

"Jest to Akcja, celem której jest stworzenie portretu-mozaiki Roberta Kubicy ze zdjęć nadesłanych przez jego fanów. Wystarczy zalogować się i umieścić na naszym serwerze własne zdjęcie. Dajemy Wam do dyspozycji narzędzie, które automatycznie skadruje zdjęcie do rozmiarów, jakie są wymagane do dalszej pracy - czytamy na stronie.

Zdjęcie Roberta zostanie wydrukowane w formie plakatu, wymiar jest uzależniony od ilości nadesłanych zdjęć. Przy założeniu, że będzie to 15 tysięcy zdjęć, wielkość plakatu będzie oscylować wokół rozmiaru 150 cm x 200 cm. Mozaika zostanie przekazana Robertowi Kubicy - już my się o to postaramy!"


Możeice także zostać fanem mozaiki na Facebooku - naszym zdaniem cały projekt zasługuje na poklask, i sam osobiście oddajemy nasze twarze ku pokrzepieniu Robertowego serca.
Oby się pokrzepiło.