Ciacho Roku 2010 wybrane?

Albo i nie wybrane... Ciężko stwierdzić...
Ciacho Roku 2010 Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca rozstrzygnięty Wybory Ciacha Roku 2010 wreszcie dobiegły końca. Na pierwszym miejscu znaleźli się David Villa i Gerarg Pique. Obaj panowie zdobyli po 11 % głosów w plebiscycie Kupiłyśmy kwiaty, przygotowałyśmy szampana, zaaranżowałyśmy skromne różowe podium, i krótką ale błyskotliwą mowę gratulacyjną. Urządziłyśmy wewnętrzne zakłady, odpaliłyśmy komputer, odchrząknęłyśmy, podałyśmy sobie nawzajem białą różową kopertę. Wszystko to powinno być dla Was wskazówką, że wybory Ciacha Roku wreszcie dobiegły końca. Niestety nie udało nam się wyłonić brawurowego i jednoznacznego zwycięzcy. 11 % głosów zdobyli David Villa i Gerarg Pique. No cóż, vox populi, vox Dei, i panowie będą się musieli podzielić różową koroną, ale z uwagi na to, że bardzo się lubią, nie przewidujemy tu większych zatargów. Jednakże dzięki temu, że na pierwszym stopniu podium stłoczyło się dwóch Hiszpanów, trzeci zajmie drugie miejsce (Fernando Torres i 423 głosy) - w czołówce znajdzie się miejsce dla Polaka - dzielnego Bartka Kurka, który broniąc honoru polskiego Ciacha pokonał o przeszło 40 głosów czwartego na liście Cesca Fabregasa. Gratulujemy!

Kupiłyśmy kwiaty, przygotowałyśmy szampana, zaaranżowałyśmy skromne różowe podium, i krótką ale błyskotliwą mowę gratulacyjną. Urządziłyśmy wewnętrzne zakłady, odpaliłyśy komputer, odchrząknęłyśmy, podałyśmy sobie nawzajem białą różową kopertę, po czym nastąpiło mniej więcej coś takiego:Co powinno byc dla Was wskazówką, że zaiste wybory Ciacha Roku okazały się skrajnie niekonkluzywne. No, może nie skrajnie, ale też nie udało nam się wyłonić brawurowego i jednoznacznego zwycięzcy, oczom naszym uparcie ukazywał się bowiem taki widok:

Ciacho Roku 2010

No cóż, vox populi, vox Dei, i panowie będą się musieli podzielić różową koroną, ale ponieważ chyba dosyć się lubią, nie przewidujemy tu większych zatargów. Ich pierwsza reakcja wyglądała tak:

FC Barcelona's David Villa (L) chats with Gerard Pique during a training session at the Athens Olympic stadium one day before a Champions League football game against Panathinaikos on November 23, 2010. AFP PHOTO / Aris Messinis (Photo credit should read ARIS MESSINIS/AFP/Getty Images)

A Wy, ustatysfakcjonowane WŁASNYM werdyktem?

Jednakże dzięki temu, że na pierwszym stopniu podium stłoczymu dwóch Hiszpanów, trzeci zajmie drugie miejsce (Fernando Torres i 423 głosy) - to w czołówce znajdzie się miejsce dla Polaka - dzielnego Bartka Kurka, który broniąc honoru polskiego Ciacha pokonał o przeszło 40 głosów czwartego na liście Cesca Fabregasa. Gratulujemy! A teraz idziemy zająć sie tym szampanem. Nie, Geri, ona nie idzie z nami. O nie.