Wybieramy największe ciacho MŚ w piłce ręcznej! (polskie preselekcje)

Czas na coroczną zabawę, w której udział weźmie kilkunastu przystojnych szczypiornistów, a na końcu zwycięży Marcin Lijewski. Zanim jednak nastąpi koronacja, będziecie musiały zadecydować którzy jeszcze z polskich reprezentantów przejdą do międzynarodowego finału,  w którym będą rywalizować o pozostałe miejsca na podium.

Jakiejkolwiek zawiłej i skomplikowanej ordynacji wyborczej byśmy nie wymyśliły, już dziś możemy przygotować sobie galerię zwycięzcy. Ale w tym przypadku wyjątkowo narzekać nie będziemy, bo czyż Marcinowi Lijewskiemu nie należą się wszystkie honory, tytuły i bezgraniczne uwielbienia? Oczywiście, że tak. A może w tym roku nas jednak zaskoczycie?

 

Nie uprzedzajmy faktów. W dzisiejszych prawyborach poprosimy Was o wskazanie swojego faworyta wśród polskich reprezentantów wyłącznie. Trójka z najwyższą ilością głosów przejdzie do wielkiego finału, w którym zmierzy się z wyselekcjonowanym przez nas składem międzynarodowym.

 

W imię zasady fair play i sprzeciwu wobec dyskryminacji ze względu na zawód, do boju wystawiłyśmy absolutnie całą kadrę z Bogdanem Wentą włącznie. Głosowanie potrwa do piątku, podejmujcie zatem szybkie, ale przemyślane decyzje!

 


P.S. W komentarzach możecie również przedstawić swoje propozycje międzynarodowe. Na pewno uwzględnimy je przy tworzeniu listy finałowej.

Który z polskich szczypiornistów powinien przejść do finału wyborów?