Sport.pl

Irina Shayk i Sara Carbonero najseksowniejsze na świecie

I mamy naprawdę bardzo sprzeczne uczucia w związku z tym, i nie tylko dlatego, iż określenie "najseksowniejszy na świecie" rezerwowałyśmy do tej pory raczej dla ich chłopaków.Shayk i Carbonero najseksowniejsze! Do tej pory mianem "najseksowniejszych" określałyśmy raczej chłopaków Irina Shayk i Sara Carbonero najseksowniejsze na świecie! Dwie dziewczyny piłkarzy (Ronaldo i Casillasa) znalazły się na prestiżowej liście magazynu "DT Lux". Mamy uczucia sprzeczne, oscylujące na granicy zadowolenia, cichej satysfakcji, dziwnej dumy, złości, zazdrości i zniechęcenia. Zadowolenia i cichej satysfakcji, bo jednak na szczycie listy sporządzonej przez magazyn "DT Lux", a która obejmowała 50 kobiet z najróżniejszych "profesji" i zakątków życia publicznego znalazły się dwie dziewczyny piłkarzy, co jakoś bardzo zahacza o nasze różowe poletko. Po drugie, jedna z nich jest dziennikarką sportową, i choć na co dzień bardzo jej zazdrościmy lepszego miejsca pracy, to teraz jednak odczuwamy coś na kształt zawodowej dumy. Po trzecie, Irina jest może i modelką, dla nas jednak jest przede wszystkim dziewczyną Cristiano Ronaldo, znowuż więc odczuwamy pokrętne zadowolenie z docenienia przez opinię publiczną dobrego gustu naszego Krysia. Aczkolwiek z drugiej strony nie możemy się oprzeć lekkiemu uczuciu zazdrości, zwłaszcza jeśli chodzi o Najseksowniejszą Pizzę na Świecie, której wszystko się tak dobrze układa, począwszy od tego, iż spędza wakacje za bramką Casillasa, jest przez niego całowana na oczach milionów, nikt prócz nas nie zauważa jej brzydkich butów i w dodatku jeszcze... no, same wiecie co. Sara i Irina pokonały 48 rywalek, wśród których były takie piękności jak Milla Jovovich, Olivia Wilde, Jessica Alba czy Scarlett Johansson. Nasza trzecia ''ukochana''-domniemana WAG Shakira znalazła się na odległej 38. pozycji. Dziewczyna Diego Forlana - Zaira Naira (naprawdę próbujemy się nie śmiać pisząc to imię i nazwisko) na 32. Łyżeczka miodu w beczce dziegciu?

 

 

 

 

 

Mamy uczucia sprzeczne, oscylujące na granicy zadowlenia, cichej satysfakcji, dziwnej dumy, złości, zazdrosci i zniechęcenia. Zadowlenia i cichej satysfakcji bo jednak na szczycie listy sporządzonej przez magazyn DT Lux, a która obejmowała 50 kobiet z najrożniejszych "profesji" i zakątków życia publicznego znalazły się dwie dziewczyny piłkarzy, co jakoś bardzo zahacza o nasze różowe poletko. Po drugie, jedna z nich jest dziennikarką sportową, i choć na co dzień bardzo jej zazdrościmy lepszego miejsca pracy, to teraz jednak odczuwamy coś na kształt zawodowej dumy. Po trzecie, Irina jest może i modelką, dla nas jednak jest przede wszystkim dziewczyną Cristiano Ronaldo, znowuż więc odczuwamy pokrętne zadowolenie z doecenienia przez opinię publiczną dobrego gustu naszego Krysia.

 

 
Aczkolwiek z drugiej strony nie możemy się oprzeć lekkiemu uczuciu zazdrości, zwłaszcza jeśli chodzi o Najseksowniejszą Pizzę na Świecie, której wszystko się tak dobrze układa, począwszy od tego, iż spędza wakacje za bramką Casillasa, jest przez niego całowana na oczach milionów, nikt prócz nas nie zauważa jej brzydkich butów i w dodatku jeszcze... no, same wiecie co. A możeby ją tak polubić? Co Wy na to? Tak, tylko rzucamy niezobowiązujący pomysł... Na pewno problem z jego zaakceptowaniem miałaby Paula, która lamentuje nam z rana:

 

 

 

 

"Trudno mi w to uwierzyć. Bez większych emocji wchodzę na stronę
internetową Królewskich a tu szok ! Nie wiem kto robił tą listę i na co
zwracał uwagę i jak to możliwe, że pierwsze dwa miejsca zajmują Irina
Shayk i Sara Carbonero.  Ta pierwsza, nie oszukujmy się moim zdaniem nie
jest specjalną pięknością, ale widocznie Cristiano jest nią zachwycony.
A Pizza? Której przydały  by się zajęcia z dobrego wychowania i kurs
malowania oczu. Okej może te zdjęcia nie są najpiękniejsze ( ok, może i
specjalnie wybrałam takie) ale to nic nie tłumaczy. Jak taka Pizza mogła
wygrać z np. Jessiką Albą czy Scarlett Johansson?"

 

 

 

 

 

Sara i Irina pokonały 48 rywalek, wśród których były takie piękności jak Milla Jovovich, Olivia Wilde, Jessica Alba czy Scarlett Johansson. Nasza trzecia ''ukochana''-domniemana WAG Shakira znalazła się na odległej 38. pozycji. a dziewczyna Diego Forlana - Zaira Naira (naprawdę próbujemy się nie śmiać pisząc to imię i nazwisko) na 32. Łyżeczka miodu w beczce dziegciu?

 

 

 

 

PS. Na wizualne pocieszenie - zilustrujemy sobie dwójkę zwycięzców. Bo kto nam zabroni?

 

 

 

 

Cristiano ROnaldo, Iker Casillas

Więcej o: