Sport.pl

Polska - Węgry: ciachowe konfrontacje na szczycie

W dotychczasowych czterech konfrontacjach tego mundialu, poprawnie udało nam się wytypować wynik jednego meczu, co niebezpiecznie zbliża nasze zdolności predykcyjne do granicy błędu statystycznego. Ale my się nie poddajemy. Chłopcy Wenty również nie mogą i na pewno nie będą. Zwłaszcza, że pojedynek o być albo nie być w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk będziemy relacjonować dla Was na żywo. Yeap.
 

 

 

 

1. Piłkarz w sweterku

 

 

Węgry: Tamas Mocsai

 

 

 

 

 

Der ungarische Handball-Nationalspieler Tamas Mocsai (l) hält am Dienstag (16.03.2010) in Flensburg ein Trikot seines künftigen Vereins SG Flensburg-Handewitt neben Trainer Per Carlen. Der 31-Jährige wechselt zur neuen Saison vom TBV Lemgo an die Förde und erhält beim Tabellen-Dritten einen Zweijahres-Vertrag. Lemgo lässt den Ungarn ablösefrei ziehen. Foto: Timo Lindemann +++(c) dpa - Bildfunk+++

 

 

 

 

 

Polska: Bartłomiej Jaszka

 

 

 

 

 

 

 

 

Węgrzy zaskakują nas niekonwencjonalnym rozegraniem. Początek meczu należy do nich.

 

 

 

2. Zdjęcie z zabytkiem

 

 

 

Węgry: Ferenc Ilyes z kolegą i armatą

 

 

 

 

 

 

 

Polska: Grzegorz Tkaczyk, Sławek Szmal i olimpijskie kółka z Pekinu

 

 

 

 

 

 

Nie mamy pewności czy ta armata rzeczywiście jest zabytkowa, ale kółek olimpijskich z Pekinu też raczej trudno wypatrywać w pierwszej dziesiątce listy UNESCO. W starciu zabytków: remis. W starciu pozujących: Sławek Szmal zaczyna swoją magię w bramce, odbija strzały rywali bezlitośnie, dzięki czemu szybko odrabiamy straty.3. Bracia w zespole narodowym:

 

 

Węgry: Gergo i Tamas Ivancsik

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska: Bracia Jureccy

 

 

 

 

 

Siły Marcina Lijewskiego oszczędzamy na decydujące fragmenty meczu, tymczasem Bartek Jurecki z Michałem przed telewizorem bez najmniejszych problemów wyprowadzają naszą reprezentacje na prowadzenie.

 

 


4. Wykonanie "Dziewczyny o perłowych włosach"

 

 

 

Węgry: wykonanie oryginalne (zespół Omega)

 

 

 

 

 

 

Polska: Zakopower

 

 

 

 

 

 

Jedna z nas kochała się kiedyś przez trzy dni w wokaliście Zakopowera po tym jak spotkała go przypadkiem w krakowskim Empiku, ale to zdecydowanie za mało by odeprzeć szaleńcze ataki Węgrów na początku drugiej połowy. Znowu przegrywamy.


 

 


5. Zdjęcie z córeczką

 

 

Węgry: Gyula Gal

 

 

 

 

 

 

 

Polska: Marcin Lijewski

 

 

 

 

 

Na boisku pojawia się Marcin Lijewski, zaliczamy siedem bramek z rzędu, a Węgrzy zaczynają myśleć o dziewczynie o perłowych włosach walkowerze.

 

 


6. Celebracja ze smutnym/zezłoszczonym rywalem w tle

 

 

 

Węgry:

 

 

 

Hungarian players jubilate during men's Handball World Championships match Hungary vs. Germany at the

 

 

 

 

 

Polska:

 

 

 

 

Poland's Karol Belecki (R) celebrates after scoring against Argentina during their Group D match at the Men's Handball World Championship in Gothenburg January 15, 2011.   REUTERS/Umit Bektas (SWEDEN  - Tags: SPORT HANDBALL)

 

 

 

 

Smutny Niemiec podrywa Węgrów do walki w ostatnich minutach, ale końcówkę spotkania na naszą korzyść w pojedynkę rozstrzyga Karol Bielecki. Wygrywamy! I niech tym właśnie słowem zakończy się nasza relacja na żywo, na którą zapraszamy gdzieś w okolicach godziny 18-stej. Stay tuned!


 


ruby blue

Więcej o: