Na dobry początek dnia: Lewis pozazdrościł Jensonowi imprezy

A zarostu, najwyraźniej, Kevinowi z Backstreet Boys*.

Lewis pozazdrościł Jensonowi imprezy A zarostu, najwyraźniej, Kevinowi z Backstreet Boys. Lewis Hamilton, niczym Jenson Button dał się przyłapać na wychodzeniu z londyńskiego klubu nocnego w stanie dalekim od szczytowej formy. Wszyscy pamiętamy listopadową eskapadę Jensona Buttona. Jego rozweselone oblicze z malutkimi czerwonymi oczętami, rozczuliło nas znienacka i rozkochało w nim jeszcze bardziej. Lewis Hamilton nie chciał pozostać gorszym i również dał się przyłapać na wychodzeniu z londyńskiego klubu nocnego w stanie dalekim od szczytowej formy. Czy Lewis upija się równie uroczo co Jens? Coś nie bardzo. A jeśli zastanawia, kto towarzyszył kierowcy McLarena w eskapadzie, to był brytyjski bokser zawodowy, Amir Khan. Pamiętajmy, że chłopcy formułowcy mają teraz swoje wakacyjne ostatki, już w poniedziałek ruszają bowiem pierwsze zimowe testy. Także - Lewis: na zdrowie! Oraz czekamy na zjednoczenie Buttmiltona w imprezie. Wszystkie fanki Lewisa, urażone porównaniem kierowcy do Kevina z Backstreet Boys, przepraszamy. My naprawdę go lubimy. (Lewisa, z Backstreet Boys zawsze wolałyśmy tego blondyna i tego z grzywką. Pozostałych członków nie pamiętamy).

 

 

 

 

Wszyscy pamiętamy listopadową eskapadę Jensa. Jego rozweselone oblicze z malutkimi czerwonymi oczętami, rozczuliło nas znienacka i rozkochało w nim jeszcze bardziej.

 

 

 

 

 

 

 

Drugi kierowca Mclarena nie chciał pozostać gorszym i również dał się przyłapać na wychodzeniu z londyńskiego klubu nocnego w stanie dalekim od szczytowej formy. Czy Lewis upija się równie uroczo co Jens? Odpowiedzialna za zdjęcia Stęskniona,  twierdzi, że coś nie bardzo, ale ostateczny osąd pozostawiamy Wam:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coś nie bardzo. A jeśli zastanawia Was osoba towarzysząca, Stęskniona, odrzucając pierwotną opcję ścięcia włosów przez Nicole (ktoś tu chyba nie lubi Lewisa), donosi, iż jest to brytyjski bokser zawodowy, Amir Khan.

 

 

 

Pamiętajmy, że chłopcy formułowcy mają teraz swoje wakacyjne ostatki, już w poniedziałek ruszają bowiem pierwsze zimowe testy. Także - Lewis: na zdrowie! Oraz czekamy na zjednoczenie Buttmiltona w imprezie.

 

 

 

*Wszystkie fanki Lewisa, urażone porównaniem kierowcy do Kevina z Backstreet Boys, przepraszamy. My naprawdę go lubimy. (Lewisa, z Backstreet Boys zawsze wolałyśmy tego blondyna i tego z grzywką. Pozostałych członków nie pamiętamy).