Polska - Szwecja: ciachowe konfrontacje na szczycie

Zanim Szwedzkie  "Prawdziwe Cukiereczki" zmierzą się dziś wieczorem z Polskimi Gladiatorami czeka ich nie mniej ekscytujący bój w naszych konfrontacjach. Zobaczcie która z drużyn wyjdzie z niego zwycięsko.

1. Piłkarz powracający do reprezentacji po długiej przerwie:

Szwecja: Magnus Jernemyr (powracający po konflikcie ze sztabem szkoleniowym):

AP/ADAM IHSE

Polska: Grzegorz Tkaczyk (powracający po kontuzjach)

Polacy z reguły wolno wchodzą w mecz, ale tym razem będzie inaczej. Rozpoczynamy od prowadzenia 5:0.

2. Trener, czyli kategoria która powstała tylko po to by wkleić zdjęcie Bogdana Wenty

Szwecja: Ola Lindgren

BONGARTS/GETTY IMAGES/Joern Pollex

Polska: Bogdan Wenta

REUTERS/OGNEN TEOFILOVSKI

Polska dostaje karę dwóch minut za zbyt seksownego szkoleniowca. Grający w przewadze Szwedzi mozolnie odrabiają straty.

3. Piłkarz z rodzinnymi tradycjami

Szwecja: Oscar Carlen - syn Pera Carléna, byłego piłkarza ręcznego, reprezentanta Szwecji obecnie trenera

Polska: Tomasz Tłuczyński - Syn Zbigniewa Tłuczyńskiego, byłego piłkarza ręcznego i byłego trenera Vive Kielce

Tomek Tłuczyński nawet gdy się uśmiecha ma mord w oczach. Do przerwy nieznacznie prowadzimy.

4. Piłkarze w sesji zdjęciowej

Szwecja- Oscar Carlen, Fredrik Petersen i Tobias Karlsson

Polska: Mateusz Zaremba i Piotr Grabarczyk

Być może sesja Szwedów jest bardziej profesjonalna i rozebrana, ale osoby modelów otwierają nam wynik w drugiej połowie.

5. Smutny piosenkarz śpiewający smutne piosenki i robiące smutne miny

Szwecja: Jonathan Johansson

Polska: Tomek Makowiecki

Oczywiście, że gdy miałyśmy 15 lat oglądałyśmy namiętnie Idola i takoż samo kochałyśmy się w Tomku Makowieckim, ale dziś już 15 lat nie mamy, a kości policzkowe Jonathana Johanssona wyprowadzają reprezentacje Szwecji na pierwsze w tym pojedynku prowadzenie.

6. Smutny piłkarz po przegranym meczu

Szwecja: Niclas Ekberg

REUTERS/OLEG POPOV

Polska: Marcin Lijewski

BONGARTS/GETTY IMAGES/Martin Rose

Niclas Ekberg, gdy jego twarz nie znajduje się w koszulce, wygląda tak:

Nie myślcie więc, że naszym w końcówce było łatwo. Bo tego, że wygrali nie musimy chyba dodawać?