Sport.pl

Z cyklu: Ciacho Niedoceniane - Gareth Bale

Kontrowersyjna propozycja na poniedziałkową porcję zachwytów wysunięta przez miss_hogwarts i z pewną nieśmiałością potwierdzona przez Ciacha.
Dlaczego z pewną nieśmiałością? Ano dlatego, że tak naprawdę nigdy nie wiedziałyśmy co sądzić o Garethcie pod względem wizualnym i jego nieoczywistej urody. Bywały momenty w których uparcie twierdziłyśmy, że przypomina nam bohatera dawnego hitu filmowego z Jimem Carrey'em w roli głównej i takie, w których nawet przyznawałyśmy ciut, ciut racji angielskim mediom porównującym go do mniej eleganckich stworzeń...

 

 

 

Gareth Bale

 

 

 Odchodziły zaś one daleko w niepamięć, gdy ekrany naszych komputerów przysłaniały takie obrazki, a my dochodziłyśmy do wniosku, że fryzura może nie jest znowu taka niekorzystna, spojrzenia ma w sobie więcej tajemniczości niż szaleństwa, a delikatne rumieńce na policzkach na naprawdę urocza sprawa. Nie wspominając o kościach policzkowych, które mają w tym przynajmniej 50% swojej zasługi.

 

 


 

Gareth Bale

 

 

 

Gareth Bale

 

 

 

 

 

Gareth Bale

 

 

 

Gareth Bale

 

 

 

 

W międzyczasie gdzieś przypominałyśmy sobie, że to piłkarz Tottenhamu, drużyny którą w całym swym geniuszu słusznie przewidziałyśmy na "rewelację tej edycji Ligi Mistrzów" i powinnyśmy mieć do niego słabośc przynajmniej z jeszcze jednego powodu - był jednym z naszych nominowanych w rankingu "10 największych młodych talentów w piłce nożnej" a.d.2008. , nawet jeśli już wtedy podejrzewałyśmy go o pewne niebezpieczne zapędy w kierunku rubyki "fatalne fryzury".

 

 

 

 

GARETH BALE

 

 
Same więc widzicie, że  wydania wiążącego wyroku ze słowem "ciacho" bądź "nieciacho" w tytule było jednym z najtrudniejszych zadań dla nas w roli Ciachoredaktorek. Kiedy więc nie pomagają żadne tabelki z wypunktowanymi za/przeciw, wielokrotne rzuty monetą, czy inna analiza SWOT przychodzi czas, by zwrócić się do wyrocznie ostatecznej - Ciachoczytelniczek, co też dzisiaj robimy (tak, uwielbiamy zwalać odpowiedzialność na kogoś innego). Kochane, bądźcie tak uprzejme i pozbawcie ludzkość jednej z jej największych tajemnic dotyczącej branej w wątpliwość atrakcyjności Garetha Bale'a i podejmijcie ostateczna decyzję w tej sprawie.

 

 

 


Zanim jednak to zrobicie, pozwólmy obrończyni jego urody, miss_hogwarts dojść do głosu, wszak posiada ona kilka argumentów, które mogą odegrać w tym wszystkim kluczową rolę...

 Tylko prawdziwe ciacho, może:

 

 

 


- przytulać kolegów z drużyny

 

 

 


GARETH BALE

 

 

 


- Marszczyć czoło jak Stevie G.

 

 

 

GARETH BALE

 

 

 


- bezgranicznie kochać (kibiców) ciacha

 

 

 


GARETH BALE

 

 

 


-  leżeć (i pachnieć) w pozycji "na Torresa"

 

 

GARETH BALE

 

 

 


- posiadać słit focie podczas snu ;)

 

 

 


GARETH BALE

 

 - mieć zdjęcia, które nie pozwalają zamknąć ust

 

 

 

GARETH BALE

 

 

 


-ma swój własny bromance ;)

 

 

 

Gareth Bale I ROMAN PAWLUCZENKO

 

 

 

 

Gareth Bale I ROMAN PAWLUCZENKO

 

 

 

(ze ślicznym ROmanem Pawluczenko!)

 

 

 

- pokazuje brzuch nawet zimą!

 

 

 

gareth bale

 

 

 

 

- cóż za uśmiech...

 

 

 


Gareth Bale

 

 

 


To jak będzie? Mamy szykować ciachową koronację?

 

 

 

 

Marina, przy pomocy i inspiracji miss_hogwarts

Więcej o: