Bogdan Wenta odsłonił karty

Już wiemy kto pojedzie na rozpoczynające się w czwartek mistrzostwa świata (OMG, OMG).


Bogdan Wenta odsłonił karty Już wiemy, kto pojedzie na rozpoczynające się w czwartek mistrzostwa świata Bogdan Wenta ogłosił skład na rozpoczynające się w czwartek siatkarskie MŚ. Jest dwóch debiutantów: rozgrywający Mateusz Zaremba i skrzydłowy Bartłomiej Tomczak Już wiemy, kto pojedzie na rozpoczynające się w czwartek mistrzostwa świata. O czym wiadomo było już od dawna, z powodu kontuzji w Szwecji nie zagra młodszy z braci Lijewskich. Na prawym rozegraniu zastąpi go świeża krew w kadrze, występujący na co dzień w zespole Vive Targi Kielce, Mateusz Zaremba. Drugim debiutantem w zespole jest skrzydłowy Zagłębia Lubin, Bartłomiej Tomczak. Nie możemy oczywiście nie odnotować wielkiego powrotu do kadry w osobie świeżo przetransferowanego z Rhein-Neckar Loewen do Vive Targów Kielce Grzegorza Tkaczyka. Rozgrywający z występów w kadrze zrezygnował po igrzyskach w Pekinie, a powody swojego powrotu tak tłumaczy w "Rzeczpospolitej": "Żona zobaczyła, jak mi brakuje reprezentacji i ze najwyższa pora wysłać mnie znowu w świat". Droga Pani Żono, dziękujemy. A tak prezentuje się pełna szesnastka, która poleci do Szwecji: Bramkarze: Sławek Szmal, Piotr Wyszomirski, Obrotowi: Bartek Jurecki, Artur Siódmiak, Rozgrywający: Karol Bielecki, Bartek Jaszka, Michał Jurecki, Mariusz Jurkiewicz, Marcin Lijewski (oddychamy spokojnie),Tomasz Rosiński, Grzegorz Tkaczyk, Mateusz Zaremba, Skrzydłowi: Mariusz Jurasik, Patryk Kuchczyński, Tomasz Tłuczyński, Bartłomiej Tomczak. Przypomnijmy tylko, że Polacy rywalizację rozpoczną w piątek od meczu ze Słowacją. My już idziemy parzyć zapasy czaju.y parzyć zapasy czaju.

O czym wiadomo było już od dawna, z powodu kontuzji w Szwecji nie zagra młodszy z braci Lijewskich. Na prawym rozegraniu zastąpi go świeża krew w kadrze, występujący na co dzień w zespole Vive Targi Kielce, Mateusz Zaremba.

 

 

 

 

 

Well, hello.

 

 

Drugim debiutantem w zespole jest skrzydłowy Zagłębia Lubin, Bartłomiej Tomczak.

 

 

 

 

 

 

Nie możemy oczywiście nie odnotować wielkiego powrotu do kadry w osobie świeżo przetransferowanego z Rhein-Neckar Loewen do Vive Targów Kielce Grzegorza Tkaczyka. Rozgrywający z gry w kadrze zrezygnował po Igrzyskach w Pekinie, a powody swojego powrotu tak tłumaczy dziś w Rzeczpospolitej: Żona zobaczyła, jak mi brakuje reprezentacji i ze najwyższa pora wysłać mnie znowu w świat. Droga Pani Żono, dziękujemy.

 

 

A tak prezentuje się pełna szesnastka, która poleci do Szwecji:

 

 

Bramkarze:


Sławek Szmal,
Piotr Wyszomirski

 Obrotowi:

 


Bartek Jurecki, 
Artur Siódmiak

 


Rozgrywający:

 


Karol Bielecki,
Bartek Jaszka,
Michał Jurecki, 
Mariusz Jurkiewicz, 
Marcin Lijewski (oddychamy spokojnie),
Tomasz Rosiński, 
Grzegorz Tkaczyk,
Mateusz Zaremba

 Skrzydłowi:

 


Mariusz Jurasik,
Patryk Kuchczyński,
Tomasz Tłuczyński, 
Bartłomiej Tomczak

 

 

 

Przypomnijmy tylko, że Polacy rywalizację rozpoczną w piątek od meczu ze Słowacją. My już idziemy parzyć zapasy czaju.