Poznajcie Mirjam, dziewczynę Kofiego

Nie samą Sandrą Schlierenzauera świat przecież żyje. A już na pewno nie Andreas Kofler.Poznajcie Mirjam, dziewczynę Kofiego Nie samą Sandrą Schlierenzauera świat żyje. A już na pewno nie Andreas Kofler Do niedawna Andreas związany był ze starszą do siebie Michaelą Zirwig. Nowa dziewczyna Koflera nazywa się Mirjam Ullrich, ma 23-lata i pracuje w przedszkolu. Wielbicielkom talentu i aparycji naszym zdaniem najbardziej urodziwego z austriackich skoczków żadnych prawd objawionych z pewnością nie przedstawimy, ale z całą resztą podzielić chciałyśmy się wprowadzeniem w świat relacji damsko - męskich w austriackiej kadrze. Przejdźmy do rzeczy. Do niedawna Andreas związany był ze starszą do siebie menadżerką sklepów snowboardowych, Michaelą Zirwig. O pani owej nie wiemy wiele więcej ponad to, że ma tendencję do zamieszczania dość kontrowersyjnych zdjęć na swoim facebooku oraz że prywatnie przyjaźni się z drugą połówką Thomasa Morgensterna, Kristiną Cerncic. No to już wiemy, kto nie polubi nowej wybranki Koflera. Mirjam Ullrich, bo o niej mowa, ma 23-lata i pracuje jako przedszkolanka. Dziewczyna wygląda naturalnie i dość sympatycznie. Macie swoje zdanie w tej kwestii? Interesuje to Was?

Wielbicielkom talentu i aparycj naszym zdaniem najbardziej urodziwego z austriackich skoczków, żadnych prawd objawionych z pewnością nie przedstawimy, ale z całą resztą podzielić chciałyśmy się wprowadzeniem w świat relacji damsko - męskich w austriackiej kadrze, które zprezentowała nam Feli.

 

 

Przejdźmy do rzeczy. Do niedawno Andreas związany był ze starszą do siebie menadżerką sklepów snowboardowych, Michaelą Zirwig.

 

 

 

Skispringer Andi Kofler mit Freudin Michi Zirwig beim Liehmann Opening am Attersee

 

 

 

O pani owej nie wiemy wiele więcej ponad to, że ma tendencję do zamieszczania dość kontrowersyjnych zdjęć na swoim facebooku:

 

 

 

 

 

 

Oraz, że prywatnie przyjaźni się z drugą połówką Thomasa Morgensterna, Kristiną Cerncic.

 

 

 

 

 

 

No to już wiemy, kto nie polubi nowej wybranki Koflera. Mirjam Ullrich, bo o niej mowa, ma 23-lata i pracuje jako przedszkolanka. Zdjęcie główne nie jest może fotografią jej życia, ale będziemy na tyle litościwe i zamieścimy bardziej korzystne ujęcie:

 

 

 

 

 

Lubimy. Tak naturalnie i dość sympatycznie wygląda. Feli również bardziej do gustu przypadła nowa dziewczyna Kofiego. Macie swoje zdanie w tej kwestii? Interesuje to Was?