Różowy Raport Specjalny: głupie miny, jeden przedziałek pośrodku oraz "+ 9788798456494894564 do wszystkiego"

Czyli opowieść o tym między innymi, jak Mark Webber chwalił się nowym naturalnym futrem, Leo Mssi moczył włosy, a Jaime ucinał sobie oczka. Enjoy!
*** Na dobry początek powracamy do dalszego świętowania urodzin Jacka Wilshere, wczoraj zaczęłyśmy ze zdjęciem "z mopsem na gołej klacie", dziś zainspirowane przypominamy pełną fascynujących przygód, kilku obciachowych czapek i statystujących uczynnie przed obiektywem, bogatą historię słitaśnych foci. Historię, za którą, cytując blackqueen, która przysłała nam te małe dzieła sztuki: "Jack powinien dostać " + 9788798456494894564 do wszystkiego"

 

 

 

Jack Wilshere

 

 

 

 

Jack Wilshere

 

 

 

 

Gael Clichy

 

 

 

 

Jack Wilshere

 

 

 

 

Jack Wilshere

 
*** A skoro już rzekło się "słitaśna focia", trzeba powiedzieć "Jaime A." Król Twittera nie próżnuje, ba! jest w pełni formy i nie zamierza oddawać swojego tronu bez walki. Tym razem zaszczycił nas klasycznym, pierwotnym wydaniem "foci z rąsi", a nutką artyzmu i pierwotnego charakteru tejże odmiany - z uciętymi oczami, o czym pisała do nas Linda:

 

 

Jaime Alguersueari
Och, ciężkie jest życie króla Twittera.

 
*** Potężne szoki, pełne niedowierzania okrzyki rozpaczy i wołanie o pomstę do nieba, oto co robią z Ciachoredaktorkami i Ciachoczytelniczkami najnowsze wariacje na głowie Fernando Torresa, za którymi nawiasem mówiąc ostatnio ciężko nam nadążyć. aNA zaledwie przed kilkoma dniami zaobserwowała najświeższy image głowy El Nino i nie można powiedzieć, że tego nie żałuje.

 

 "Podczas oglądania wczorajszego meczu Liverpoolu przeciwko Wolves, doznałam potężnego szoku. Jedyna myśl która przychodziła mi na myśl to: 'Nando, kochanie, co ty masz na głowie!?' To już nie ta sama grzywa co kiedyś...

 Teraz? Ulizane włosy zaczesane za uszy? Z PRZEDZIAŁKIEM NA ŚRODKU?? Niedobrze, Ciacha, niedobrze."

 

 

 

LIVERPOOL, ENGLAND - DECEMBER 29:  Fernando Torres of Liverpool is challenged by Richard Stearman of Wolverhampton Wanderers during the Barclays Premier League match between Liverpool and Wolverhampton Wanderers at Anfield on December 29, 2010 in Liverpool, England.  (Photo by Clive Brunskill/Getty Images)

 

 

 

 O mamo. Xabi widzisz i nie grzmisz. To my już chyba wolałyśmy blond balejaż z czarnymi odrostami, propozycję z zeszłej środy.

 

 

 


*** iJoanna życzy nam miłego dnia z niemałą pomocą Leo Messiego w towarzystwie: idealnie skrojony garnitur nadający mu niecodzienny wygląd oraz mokre włosy nadające jeszcze bardziej niecodzienny wygląd. Ale na szczęście to wszystko ma sobie właściwe wytłumaczenie:

 

 "Leo założył garniak i zmoczył włosy z okazji gali zorganizowanej przez 'Leo Messi Fondation', która odbyła się w hotelu Sofitel Reserva w Buenos Aires w Argentynie."

 

 

Leo Messi

 

 

 

Leo Messi

 

 

 

 

Leo Messi

 

 


Wow. Czy Wy też widzicie te skaczące jak oszalałe słupki ciachowości Leosia? Tylko patrzcie co robią z ludźmi bliższe znajomości z Davidem Villą. Niestety, najwyraźniej jego wdzięki działają wyłącznie na mężczyzn - jeszcze nie zauważyłyśmy, by jego żona była drugą Megan Fox.

 

 

 


*** Tymczasem katie dzielnie pełni posłańca złych wieści, zawiadamiając nas o ślubie Dimitrija Injaca z Lecha Poznań. I tak, pisząc ślub mamy na myśli: kwiaty, garnitur, białą sukienkę, kościół i jedną kobietę na resztę życia. Jedyną pociechę dla naszych zbrukanych marzeń i rozdartych serc stanowi obecny na ceremonii Semir Stlić w pociesznej wrzosowej koszuli.

 

 

 

 


*** Wracamy jednak do rzeczy weselszych, jak Ibrahim Afellay w pozie ogólnego speszenia podczas przybycia do FC Barcelony. kropka_16 ma dla nas kolejną perełkę w postaci filmiku z jego owocną pierwszą wizytą w szatni, gdzie w międzyczasie nieśmiałych prawostronnych uśmiechów i cykania telefonem fotek nowej szafce, Holender szykuje się do prezentacji przed kibicami.

 

 

 

 


 

 

 Taa... nie tylko Wy nie możecie odżałować tego wyciętego brakującego fragmentu, który winien się znaleźć między 24 a 25 sekundą.

 

 *** Piłkarze mają swoje twitterowe focie i psy na kolanach, formułowcy nie chcą być gorsi, choć oni preferująca kota na ramieniu. labradorka dostarczyła nam, jak sama mówi, coś: Z cyklu głupie miny formułowców: Mark Webber z kotem, i okropną brodą. Choć wyrażenie "okropna" naszym skromnym zdaniem nie oddaje całej okropności owego zarostu.

 

 

 

 

Mark Webber

 

 

 


Ale minkę ma słodką, prawda?

 

 

 


Różowego tygodnia!!!

 

 

 

 

Wybrała: Marina