Z archiwum H: Bojaniątko, donaty i głowa Iniesty

Czyli jak to się stało, że Ciacha chcą iść poskarżyć się Guardioli, zająć się masową produkcją spinek do włosów, karmią się teoriami o perukach na głowie Torresa oraz do czego przydadzą nam się pożyczone, obciachowe okulary od samego Leo Messiego.*** Jak udało się dowiedzieć RBŚ, przy współpracy z agentką o pseudonimie kropka_16, sznurki od spodenek, grzywka Bojana i całość osoby Fabregasa to nie jedyne fetysze Gerarda "Pikusia"Pique. Fakty zostały skojarzone, czyny zarejestrowane w notesiku, jedno zdjęcie dodane do drugiego i na światło dzienne wyszło, że Geri wyjątkowo dużo uwagi poświęca głowie Iniesty, bądź jak ujęła to zgrabnie kropka_16 "Gerard zachwyca się głowa Iniesty". Przy czym słowo "zachwyca" zastępuje takie czasowniki jak "głaska, masuje, dotyka, obmacuje, molestuje" i przymiotnik "podejrzanie często".

 

 

Gerard Pique, Adres Iniesta

 

 

 

 

Spain's midfielder Andres Iniesta (L), Spain's defender Gerard Pique (R) and Spain's goalkeeper Victor Valdes (C) take part in a training session of the Spanish football team with Spain's Prince Felipe on May 24, 2010, at the Sports City of Las Rozas, near Madrid. Spain, among the favourites for the World Cup, which runs from June 11-July 11, face Switzerland, Honduras and Chile in Group H of the opening round. AFP PHOTO / LLUIS GENE (Photo credit should read LLUIS GENE/AFP/Getty Images)

 

 

 

 

(FromL) Spain's midfielder Andres Iniesta, defender Gerard Pique and midfielder Xavi Hernandez gather for a group picture of the Spanish football team with Spain's Prince Felipe on May 24, 2010, at the Sports City of Las Rozas, near Madrid. Spain, among the favourites for the World Cup, which runs from June 11-July 11, face Switzerland, Honduras and Chile in Group H of the opening round. AFP PHOTO / LLUIS GENE (Photo credit should read LLUIS GENE/AFP/Getty Images)

 

 

 


RC (Reakcja Ciachoredaktorek): Hm. Jesteśmy lekko zaniepokojone. Ktoś chyba powinien zgłosić do Guardioli.

 

 
*** W międzyczasie zaś angelina zajęła się drugą połówką duetu Fabrique, największym fanem donatów i donatowych disco po tej stronie serwisu ciacha.net - Cescem Fabregasem, by dowiedzieć się co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami treningów La Roji.

 

 

 

Reprezentacja Hiszpanii

 
RC: Przyznamy szczerze, zawsze podejrzewałyśmy ich jakieś dziwne praktyki podczas domniemanych treningów, ale pieczenie donatów? Nasze rozczarowanie ratuje tylko rodząca się miłość do fartuszka Pikusia (nie wiemy, jak Wy, ale my naprawdę widzimy przechadzającego się po pokoju swoim i Fabregasa podczas zgrupowań) i Iniesty rozkosznie-przekonująco biegającym w swojej klasycznej wersji.

 

 

 


*** Z serii "już ostro przeterminowane, ale wciąż na tyle zachwycające, by opublikować" : Fernando Torres i Pepe Reina jako reprezentanci Liverpoolu w krótkich czterdziestu-czterech sekundach pełnych półuśmiechów, podniosłych słów, machania dłuuugimi rzęsami przez tego pierwszego i nadzwyczajną pracą brwi w wykonaniu tego drugiego, zachęcają (a raczej zachęcali) do pojawienia się na mającym wczoraj miejsce meczu charytatywnym na Vincente Calderon w Madrycie, z biletów którego dochód ma zostać przeznaczony na budowę szkół w Afryce przez UNICEF.

 

 

 

 


 

 

 

 


RC: Okej, to już oficjalnie: "CO NA BUTY CARBONERO DZIEJE SIĘ OSTATNIO NA GŁOWIE TORRESA???!!" Teraz to już są balejaż w kolorze złocistego blondu plus czarne odrosty, albo Bóg wie co. Czekamy na różowe pasemka, a tymczasem dla własnego zdrowia psychicznego chyba będziemy musiały przyjąć teorię noszenia przez Torresa peruk.

 

 

 


Ale tak, wideo całkiem urocze, jakbyście pytały.

 

 

 

 


*** Teraz zaś przygotujcie arsenał swoich najbardziej wytrzymałych śliniaczków, najlepszych "awwww" i innych "ojej, ale słodziaśny!!!", bowiem Żaba dostarczyła nam zdjęcia człowieka, który z grzywką się urodził, Bojana Krkicia, zdjęcia z przeszłości, przy których owe legendarne ze skrzypcami wydaje się chłodne, nieczułe i w ogóle wyprane z jakichkolwiek emocji.

 

 

 

 

Bojan Krkić

 

 

 

 

Bojan Krkić

 

 

 

 

Bojan Krkić

 

 

 

 

 

Bojan Krkić

 

 

 

 

Bojan Krkić

 

 

 

 

RC: Awwwwwx1 8723284391. Jeżeli na ostatnim zdjęciu to naprawdę jest malutka spineczka mająca za zadanie odgarniać bojanową grzywkę sprzed ocząt, to zamkniemy się w sobie, zamkniemy też ten portal i resztę życia poświęcimy na projektowaniem kolekcji akcesoriów do włosów we wszystkich kolorach tęczy, sygnowanymi małym logo "BO" w górnym lewym rogu.

 

 *** Na koniec zaś pozwólcie, że podzielimy się z Wami odkryciem różowej agentki, Izabelli, której podczas tajnych działań w terenie udało się przyłapać Gerarda Pique na gorącym uczynku. czymś o czego ujrzeniu każda z nas marzyła już od dawna, czymś o czym śniłyśmy nocami od MŚ i wyobrażałyśmy tysiące razy w te bezsenne. Wiązanie świętych i legendarnych sznureczków.

 

 No mnie też przed chwilą śmieszyła mina tej dziewczynki, ale jak sobie wyobraziłam swoją minę, to przestałam się śmiać. No bo co? jakby Piquś wiązał sznureczki w tak bliskiej odległości to z szoku, podziwu, zachwytu i nie wiem czego tam jeszcze, zbierałabym własną szczękę z ziemi. No cóż... na tym polega magia świąt Piqusia.

 

 

 

Gerard Pique i jego legendarne sznureczki

 

 RC: Oj tam, oj tam, sznureczki to nic. Jaką byście miały minę, gdyby na waszych oczach rozegrało się coś takiego...

 

 

 

Bojan Krkić, Gerard PIque

 

 

 


Hmmm...po chwili zastanowienia, pewnie to byłoby coś w stylu:

 

 

 

 

Leo Messi, deal with it

 

 

 

 

 

Fuck yeah.

 

 

 

 

Marina