Spóźnione życzenia od najsłodszego speszenia

Czyli Mesut Ozil z kolegami też chcą Wam czegoś pożyczyć. A przy okazji rozbawić swą nieumiejętnością opanowania kwestii ''Feliz Navidad'', zauroczyć rozkosznym śmiechem i podbić Wasze serca przesłodkim nieogarnięciem.



 

Czytelniczka taajedynaa przesłała nam list i film o następującej zawartości werbalno - wizualnej:




Wszyscy ładnie coś od siebie mówią mimo, iż nie rozumiem kompletnie nic to jestem wręcz pewna, że uśmiech Casillasa jest kierowany do nas, buziak Higuaina tym bardziej, a speszenie i niemożność powiedzenia niczego więcej Ozila przez nieznajomość języka jest pocieszna ;D Gdzieś tam się plącze Ramosik i jego śnieżnobiała koszula i Cris po wyjściu z solarium ;)

 

 

 

 

 


Jeśli może być coś słodszego, od tego wylewającego się z ekranu różowego lukru, to tylko filmik "making of", wyszperany w sieci przez Paulinkę i BMadrid:

 

 

 

 

 

 




A skoro już zahaczyłyśmy o temat Mesuta, to Martyna domaga się więcej Speszenia, l którym twierdzi, że ostatnio wyładniało (opanuj się Mesut, ruby blue nie lubi cukierkowych przystojniaczków), na dowód czego przesyła m.in. takie zdjęcie:

 

 

 

MADRID, SPAIN - DECEMBER 02:  Mezut Ozil of Real Madrid poses for a portrait during an interview for Realmadrid.com at Valdebebas training ground on December 2, 2010 in Madrid, Spain.  (Photo by Angel Martinez/Real Madrid via Getty Images)

 




A co do zdjęć, to Jose też chciał Wam czegoś życzyć, za pośrednictwem naszych kochanych Czytelniczek (dziękujemy wszystkim, które przesłały to zdjęcie:

 

 

 

 

Jose Mourinho

 

 

 

My Tobie też Jose!