Paweł Korzeniowski w finale mistrzostw świata w Dubaju!

Chociaż dla powyższego zdjęcia gotowe byłybyśmy napisać nawet: ''Paweł Korzenioweski xyzzweryqpacpac.''


Korzeniowski w finale MŚ w Dubaju! Polak awansował do finału wyścigu na 200 m stylem dowolnym Paweł Korzeniowski awansował do finałowego wyścigu na 200 m stylem dowolnym na pływackich mistrzostwach świata w Dubaju. W finale kibicujemy mu dziś wieczór! Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że mamy merytoryczny powód do pokazania Wam bezbłędnej i oszałamiającej klaty Pawła Korzeniowskiego, i że tym powodem jest rzecz tak doniosła i ważka jak awans do finału mistrzostw świata. Polak awansował z szóstym czasem (1.43,05) do finałowego wyścigu na 200 m stylem dowolnym pływackich mistrzostw świata na krótkim basenie, które odbywają się w Dubaju. Najlepszy w eliminacjach był Ryan Lochte. Walka o medale odbędzie się dziś wieczorem. I jeśli Wy tak, jak my, zastanawiacie się teraz, dlaczego tak rzadko piszemy o pływaniu, to hmmm, odpowiedź oscyluje gdzieś w okolicach: "bo nie chcemy sobie aż tak bardzo ułatwiać życia..."

No ale oczywiście jesteśmy bardzo szczęśliwe, że mamy merytoryczny powód do pokazania Wam bezbłędnej i oszałamiającej klaty Pawła, i że tym powodem jest rzecz tak doniosła i ważka jak awans do finału mistrzostw świata. Polak awansował z szóstym czasem (1.43,05)do finałowego wyścigu na 200 m stylem dowolnym pływackich mistrzostw świata na krótkim basenie, które odbywają się w Dubaju. Najlepszy w eliminacjach był Ryan Lochte i to nie koniec przedwczesnych gwiazdkowych prezentów drogie dzieci, albowiem wujek Ciacha, do spółki z czerwononosym reniferem agencji fotograficznych ma dla Was rarytasik w postaci:

 

 

 

a) Ryana Lochte w garniturze

 

 

 

NEW YORK - NOVEMBER 22:  Ryan Lochte of the U.S. National Swim Team poses for a photo on the red carpet prior to the 7th Annual Golden Goggle Awards at the Marriott Marquis on November 22, 2010 in New York City.  (Photo by Mike Stobe/Getty Images)

 

 

 

b) Ryana Lochte w garniturze i z nagrodą

 

 

 

NEW YORK - NOVEMBER 22:  Ryan Lochte of the U.S. National Swim Team celebrates after winning the male Athlete of the Year award during the 7th Annual Golden Goggle Awards at the Marriott Marquis on November 22, 2010 in New York City.  (Photo by Mike Stobe/Getty Images)

 

 

 

c) Ryana Lochte bez garnituru

 

 

 

Ryan Lochte of the US leaves the pool after winning in the men's 200m IM final at the Pan Pacific Swimming Championships in Irvine, California on August 21, 2010.   AFP PHOTO / ROBYN BECK (Photo credit should read ROBYN BECK/AFP/Getty Images)

 

 

 


Walka o medale odbędzie się dziś wieczorem. I jeśli Wy tak, jak my, zastanawiacie się teraz, dlaczego tak rzadko piszemy o pływaniu, to hmmm, odpowiedź oscyluje gdzieś w okolicach; "bo nie chcemy sobie aż tak bardzo ułatwiać życia..."