Zamiast zimowych podsumowań: jeszcze więcej norweskiej nagości

No co, skoki odwołali, co miałyśmy zrobić?
Od skoczków jednak zaczniemy, bo o niezbędną porcję narciarskiego newsa zatroszczyła się ola144, która zalinkowała nam występ Gregora Schlierenzauera w programie Eurosportu o wiele obiecującym tytule Breking The Ice. Do przełamywania lodów z Gregorem w ogóle nie trzeba nas przekonywać (zwłaszcza jak ma na sobie takie okulary), więc oto i jest:

 

 

 

 

Kolejne części programu, w których czyhają na Was rzeczy mimo wszystko bardziej interesujące od skoczka schodzącego w głąb jaskimi, bez problemu zlokalizujecie na pasku obok (tak, jesteśmy dziś nieco leniwe).

 

 

 

Okulary okularami, ale norweska nagość, drogie dziewczęta, norweska nagość! Świeżo rozpoczęty sezon biatlony rozbudził w nas nieco przyćmiony wiosenno-letnimi czasy afekt względem pięknego Emila (z Hegle Svendsenów). Żar rozpalił się na nowo, głównie za sprawą filmiku, którym chcemy się teraz z Wami podzielić:

 

 

 

 

FRJ$HTB*DF@%#S!

 

 

Aha, czekajcie, bo nam mówią do słuchawki, że odbyły się również zawody. Pan Tomasz nadal niestety bez rewelacji (choć forma strzelecka jest),a w konkursie sztafetowym zwyciężyli (no co zrobimy) Norwegowie. U których, w między czasie, rośnie nam nowa gwiazda dyscypliny, typowany na następcę Bjoerndalena, Tarjei Boe.

 

 

 

HOCHFILZEN, AUSTRIA - DECEMBER 11: (FRANCE OUT) Tarjei Boe of Norway takes 1st place during the IBU World Cup Biathlon men's 12.5 km Pursuit on December 11, 2010 in Hochfilzen, Austria.  (Photo by Stanko Gruden/Agence Zoom/Getty Images)

 

 

 

Nie wiemy czy do nas mruga, czy śnieg mu wpadł do oka, ale będziemy się przyglądać.

 

 

ruby blue