Zdjęcie dnia: zmarznięty Buttmilton

Czy Wam również od razu zrobiło się cieplej?
Zmarznięty Buttmilton Czy Wam również na tę myśl zrobiło się cieplej? Jenson Button i Buttmilton kręcili razem spot reklamowy dla Vodofone. "Nagrywaliśmy przez 4 godziny przy minus 3 stopniach!" - napisał Buttona na Twitterze. Jenson Button i Buttmilton z ogromnymi plecami i w spowijającej ich mgle - oto obraz, który udało nam się wyszperać w internecie. Co ich skłoniło do podjęcia takiej wyprawy i jakie wrażenia im towarzyszyły? Panowie nie wybrali się na wspólny kemping w góry, a jedynie kręcili razem nowy spot reklamowy dla Vodofone. Dotarłyśmy do wstrząsającej naocznej relacji Buttona z wydarzenia zamieszczonej na jego Twitterze: "nagrywaliśmy przez cztery godziny, cały czas na zewnątrz, przy minus 3 stopniach!" No, Jens, twój heroizm został rozpoznany, a w przyszłości na pewno będzie Ci pamiętany.

Ale niech Was nie zmylą te czapy, plecaki i karimata Jensa. Panowie bynajmniej nie wybrali się na wspólny kemping w góry, a jedynie kręcili razem (o czym doniosła nam Marta) nowy spot reklamowy dla Vodofone. Dotarłyśmy do wstrząsającej naocznej relacji Buttona z wydarzenia zamieszczonej na jego twitterze: "nagrywaliśmy przez cztery godziny, cały czas na zewnątrz, przy -3 stopniach! (you feel me? - dop. Ciacha). No, Jens, twój heroizm został rozpoznany, a w przyszłości na pewno będzie Ci pamiętany.

 

 

 

Jenson Button

 

 

 

Tymczasem z fińskiego lasu, za namową rock4u, wyszedł Heikki Kovalainen i powiedział: Jens, a co ty k... kochany wiesz o zimie?

 

 

 

Heikki Kovalainen

 

 

 

Na koniec, jeszcze jeden prezent od rock4u, w postaci przerozkosznego zdjęcia Roba Smedley'a z bobasem.

 

 

Rob Smedley

 

 

 

W tym momencie jedna z nas czuje, że musi podzielić się zwierzeniem i przyznać, co od wielu miesięcy leży jej na sercu i sumieniu. Powie szybko i niewyraźnie, więc, proszę, udajcie, że nie słyszałyście. Uwaga: od zawsze mam słabość do Roba Smedley.

 

 

 

SHANGHAI, CHINA - APRIL 16:  Felipe Massa of Brazil and Ferrari talks with his race engineer Rob Smedley as he prepares to drive during practice for the Chinese Formula One Grand Prix at the Shanghai International Circuit on April 16, 2010 in Shanghai, China.  (Photo by Mark Thompson/Getty Images)

 

 

Nie śmiejcie się bardzo.

 

 

ruby blue