Zagłosuj na swoją Jedenastkę Roku UEFA!

Tak, wiemy, że to co teraz powiemy zabrzmi jak z tandetnej reklamy proszku do prania, ale: "my już wybrałyśmy, a Wy?"

 

 


Głosowanie na Jedenastkę roku UEFA zawsze dostarcza powodów do radości, głównie za sprawą żywiołowych animacji i demiurgicznej satysfakcji z kreowania Nowego Lepszego Świata. Więc czym prędzej odsyłamy Was tutaj, abyście stworzyły same swoją wymarzoną drużynę (i przy okazji zagłosowały na najlepszych), a potem wróciły, i wszystko nam opowiedziały. Nasza jedenastka wygląda tak:

 

 

 

JEDENASTKA ROKU wg Ciach i UEFA

 

 


Jeśli chodzi o bramkę miałyśmy tylko moment zawahania - nie było Manuela Neuera, ale zastanawiałyśmy się przez momencik nad Davidem De Gea, stwierdziłyśmy jednak, iż nie będziemy wydziwiać (przez głowę przeszło nam nawet mocniejsze słowo). Iker to Iker.

 

 

 

Obrona jest oczywiście zdominowana przez hiszpańską inkwizycję, choć z trudem przyszło nam zrezygnować z Philippa Lahma, nie mogłyśmy natomiast nie zamieścić w tej formacji mundialowo-urugwajskiego ciasteczka: Diego Lugano, no i holenderskiego artysty kości policzkowych - Giovanniego van Bronckhorsta.

 

 

 

W środku postanowiłyśmy zrekompensować się niemieckim fankom za hiszpańskość obrony, i ustawić w czułym uścisku Bastiego i Mesuta, na czym ucierpiał Xavi (nie bijcie). Należało też docenić choć jednego triumfatora Ligi Mistrzów, więc linię pomocy uzupełnia Javier Zanetti.

 

 


Atak był sprawą oczywistą i gdyby całe nasze życie było tak pozbawione dylematów...! Król Klat i Król Biczfejsów porwadzą naszą drużynę do estetycznego zwycięstwa i chyba nawet zaczynamy zazdrościć obrońcom potencjalnych przeciwników....