Ryan Lochte zdobywa nagrody, nosi dziwne garnitury....

...i nadal jest niesamowitym ciachem, którego odkurzenia domaga się dziś Ola. Uwaga! Artykuł zawiera sporą dawkę roznegliżowanego męskiego ciała.Ryan Lochte Nadal jest niesamowitym ciachem Jeśli kiedykolwiek miałybyśmy obdarować cichym westchnięciem któregoś z amerykańskich pływaków, z pewnością byłby to Ryan Lochte Jeśli kiedykolwiek miałybyśmy obdarować cichym westchnięciem któregoś z amerykańskich pływaków, z pewnością nie byłby to najbardziej rozpoznawalny pływak świata, Michael Phelps, a zniewalająco męski i seksowny Ryan właśnie. Który z resztą i tak ostatnio nawet i na basenie bije swojego popularniejszego kolegę bez litości i w ostatnim czasie zgarnia wszystko, co tylko można zgarnąć. Łącznie z nagrodą Golden Googles dla najlepszego pływaka roku, którą otrzymał kilka dni temu. Dwa lata z rzędu z gali ze statuetką w ręku wychodził Phelps, ale tym razem Michael musiał zadowolić się innym trofeum u boku.

Jeśli kiedykolwiek miałybyśmy obdarować cichym westchnięciem któregoś z amerykańskich pływaków, z pewnością nie byłby to najbardziej rozpoznawalny pływak świata, Michael Phelps, a zniewalająco męski i seksowny Ryan właśnie. Który z resztą i tak ostatnio nawet i na basenie bije swojego popularniejszego kolegę bez litości i w ostatnim czasie zgarnia wszystko, co tylko można zgarnąć. Łącznie z nagrodą Golden Googles dla najlepszego pływaka roku, którą otrzymał kilka dni temu. Dwa lata z rzędu z gali ze statuetką w ręku wychodził Phelps, ale tym razem Michael musiał zadowolić się innym trofeum u boku.

 

 

NEW YORK - NOVEMBER 22:  Michael Phelps of the U.S. National Swim Team and Nicole Johnson poses for a photo on the red carpet prior to the 7th Annual Golden Goggle Awards at the Marriott Marquis on November 22, 2010 in New York City.  (Photo by Mike Stobe/Getty Images)

 

 

 

Opalona partnerka Phelpsa to panna Nicole Johnson, etatowa uczestniczka konkursów piękności, aktualna Miss Californi. Skupmy się na czymś przyjemniejszym i zobaczmy jak na czerwonym dywanie prezentowała się gwiazda wieczoru.

 

 

 

 

NEW YORK - NOVEMBER 22:  Ryan Lochte of the U.S. National Swim Team poses for a photo on the red carpet prior to the 7th Annual Golden Goggle Awards at the Marriott Marquis on November 22, 2010 in New York City.  (Photo by Mike Stobe/Getty Images)

 

 

Już same nie wiemy co o tych dziwacznych świecących elementach myśleć. Całe szczęście z jałowych rozkmin wybawia nas Ola, która podsyła zdjęcie Ryna z najnowszego numeru magazynu Men's Fitness na którym żadne świecidełka już rozpraszać nas nie będą.

 

 

 

Ryan Lochte

 

 


188CM CZYSTEGO SEKSU! - tak całą sprawę kwituje Ola. Zgodzicie się z nią? (Jak coś, my tak!).