Będzie nowy wilczy kalendarz Resovii!!!

Panowie ostrzą pazury, Ciacha zęby, a siatkarze Skry już pewnie zielenieją z zazdrości.

 

 

 

 

 

 

Będzie nowy wilczy kalendarz Resovii!!! Panowie ostrzą pazury, Ciacha zęby, a siatkarze Skry zielenieją z zazdrości. Resovia kolejny raz wyda kalendarz z siatkarzami. Znów będzie utrzymany w mrocznej stylistyce, a panowie wystąpią na tyle najciekawszych rzeszowskich budynków Wybaczcie ten rozentuzjazmowany tytuł, ale naprawdę jest się czym podniecać. Przypomnijcie sobie tylko co przed rokiem działo się w mrocznym, krwawym i niezwykle seksownym kalendarzu Sovii. Rafaela Redwitza nie ma już niestety w Rzeszowie, ale nowy kalendarz i tak zapowiada się niezwykle ekscytująco. Z informacji na stronie internetowej zespołu dowiadujemy się, że kalendarz na rok 2011 ponownie utrzymany będzie w mrocznej, wilczej stylistyce, a panowie wystąpią na tle najciekawszych rzeszowskich budynków. Fanki spoza stolicy Podkarpacia nie muszą się martwić, bo wydawnictwo, poza Wyspą Asseco Resovii, będzie można nabyć drogą internetową (tak, przez drogę internetową rozumiemy Allegro).

Wybaczcie ten rozentuzjazmowany tytuł, ale naprawdę jest się czym podniecać. Przypomnijcie sobie tylko co przed rokiem działo się w mrocznym, krwawym i niezwykle seksownym kalendarzu Sovii.

 

 

 

 

Rafaela Redwitza nie ma już niestety w Rzeszowie, ale nowy kalendarz i tak zapowiada się niezwykle ekscytująco. Z zalinkowanej nam przez Dortę informacji na stronie internetowej zespołu dowiadujemy się, że kalendarz na rok 2011 ponownie utrzymany będzie w mrocznej, wilczej stylistyce, a panowie wystąpią na tle najciekawszych rzeszowskich budynków. Fanki spoza stolicy Podkarpacia nie muszą się martwić, bo wydawnictwo, poza Wyspą Asseco Resovii, będzie można nabyć również drogą internetową (tak, przez drogę internetową rozumiemy Allegro). Na zachętę, malutki sneak peak:

 

 

 

 

 

 

Chcemy więcej!