Formułowe podsumowania: testy opon w Abu Zabi (tak! tak! tak!)

Ale spokojnie, nie będzie o oponach. Wiecie o czym będzie.

 

 

 

 

 

Testy opon w Abu Zabi (tak! tak! tak!) Ale spokojnie, nie będzie o oponach. Wiecie, o czym będzie... Na testach opon Pirelli nie stawili się Jens i Buttmilton, bo pierwszy testuje przepisy na rosół, a połówka drugiego lansuje się na koncercie Prince'a. Na odbywających się w weekend testach opon Pirelli, nie stawiło się kilku czołowych kierowców. Na czele z dwójką McLarena. Jak wiemy, Jens zajmuje się aktualnie testowaniem przepisów na rosół i równie jałowymi próbami dodzwonienia się do Jessici, a druga połówka Buttmiltona lansuje się z Nicole u boku na koncercie Prince'a. Wróćmy jednak na tor, bo tu również czeka nas wiele niespodzianek. Nową fryzurą zaszokował Nico Rosberg. To będzie wstrząsająca informacja i zupełnie nie wiemy, jak Wam to przekazać. Uwaga. Nico Rosberg wygląda trochę jak mę... męż... grhgrr (kłaczek) mężczyzna! Czy to oznacza, że nie będziemy się już mogły z niego śmiać? Na pewno śmiać nie będzie się już mógł Michael Schumacher, który zrobił koledze z drużyny niezłego psikusa, wklejając do jego paszportu zdjęcie Britney Spears. Niczego nieświadomy Nico, musiał przeżyć interesujące chwile, gdy meldował się w hotelu w Dubaju, gdzie udał się na krótkie wakacje. Rosberg Britney - ochrzczony został przez mechaników Mercedesa. Nie mamy cienia domysłu dlaczego. Atmosferę końca sezonu poczuł również nasz Bobby, który albo postanowił wcielić w życie casual fridays na padoku, albo zapomniał się ogolić. Jeszcze głębiej w trend brodowy zanurzył się cały czas ponury, mimo prób uśmiechu, Fernando Alonso. Mamy tylko nadzieję, że nie są to początki depresji i gdy zobaczymy Ferdka za kilka tygodni, nie będzie wyglądał jak Tom Hanks w "Cast Away". Zgodzisz się z nami Felipe? Słabo coś chłopcom wychodzi na zakończenie sezonu entuzjazm. Nasz ciągle jest i nie zdziwcie się, jeśli za tydzień znowu znajdziemy sobie pretekst do podsumowań.

Z całkowitego popadnięcia w iluzję jakoby sezon wcale się jeszcze nie skończył, którą bezustannie karmimy się od zeszłej niedzieli, wybawia nas fakt, że na odbywających się w weekend testach opon Pirelli, nie stawiło się kilku czołowych kierowców. Na czele z dwójką McLarena. Jak wiemy, Jens zajmuje się aktualnie testowaniem przepisów na rosół i  równie jałowymi próbami dodzwonienia się do Jessici, a jak donosi nam Maari, druga połówka Buttmiltona lansuje się z Nicole u boku na koncercie Prince'a.

 

 

 

 

Nicole Scherzinger, Lewis Hamilton

 

 

 

Wróćmy jednak na tor, bo tu również czeka nas wiele niespodzianek. Nową fryzurą padok i rock4u która o całej sprawie nam doniosła, zaszokował Nico Rosberg. To będzie wstrząsająca informacja i zupełnie nie wiemy jak Wam to przekazać. Uwaga. Nico Rosberg wygląda trochę jak mę ...męż...grhgrr (kłaczek) mężczyzna!

 

 

 

 

Nico Rosberg

 

 

Czy to oznacza, że nie będziemy się już mogły z niego śmiać?

 

 

 

Na pewno śmiać nie będzie się już mógł Michael Schumacher, który, o czym doniosły nam Kate i ola144, zrobił koledze z drużyny niezłego psikusa wklejając do jego paszportu zdjęcie Britney Spears. Niczego nieświadomy Nico musiał przeżyć interesujące chwile, gdy meldował się w hotelu w Dubaju, gdzie udał się na krótkie wakacje. Rosberg Britney ochrzczony został przez mechaników Mercedesa. Nie mamy cienia domysłu dlaczego.

 

 

 

Atmosferę końca sezonu poczuł również nasz Bobby, który albo postanowił wcielić w życie casual fridays na padoku, albo zapomniał się ogolić. Tak czy inaczej, wyszło....

 

 

 

 

 

ABU DHABI, UNITED ARAB EMIRATES - NOVEMBER 19: Robert Kubica of Poland and Renault F1 Team watches on during the Formula 1 Pirelli Tyre Testing at the Yas Marina Circuit on November 19, 2010 in Abu Dhabi, United Arab Emirates. (Photo by Andrew Hone/Getty Images)

 

Hot, hot, hot!

 

 

Jeszcze głębiej w trend brodowy zanurzył się cały czas ponury mimo prób uśmiechu Fernando Alonso.

 

 

 

Fernando Alonso

 

 

 

Mamy tylko nadzieję, że nie są to początki depresji i gdy zobaczymy Ferdka za kilka tygodni, nie będzie wyglądał jak Tom Hanks w Cast Away. Zgodzisz się z nami Felipe?

 

 

 

 

Ferrari's Brazilian driver Felipe Massa yawns in the pits of the Silverstone circuit on July 10, 2010, during the third free practice session of the Formula One British Grand Prix.         AFP PHOTO / BEN STANSALL (Photo credit should read BEN STANSALL/AFP/Getty Images)

 

 

 

Słabo coś chłopcom wychodzi na zakończenie sezonu entuzjazm. Nasz ciągle jest i nie zdziwcie się, jeśli za tydzień znowu znajdziemy sobie pretekst do podsumowań.

 

 

 

ruby blue