W saunie i jacuzzi z siatkarzami Skry Bełchatów

Chciałybyśmy się znaleźć. Tymczasem spełniają się marzenia innych, ale cieszmy się ich szczęściem i relacją wideo.

 

 

 

 

W saunie z siatkarzami Skry Bełchatów ...chciałybyśmy się znaleźć. Tymczasem spełniają się marzenia innych ...chciałybyśmy się znaleźć. Tymczasem spełniają się marzenia innych. Ale cieszmy się ich szczęściem i relacją wideo, którą przeprowadzili dziennikarze lookr.tv Spełniają się marzenia innych, czyli dziennikarzy internetowej telewizji lookr.tv, którzy z kamerami ruszyli w ślad za udającymi się ku szeroko pojętej odnowie biologicznej siatkarzami z Bełchatowa. Dość skromnie, niestety, reprezentowanymi, ale i tak nie ma powodów do narzekań. Dlaczego? Otóż dzięki materiałowi odpowiedzieć będziemy mogły sobie na kilka zasadniczych pytań. Takich na przykład, czy rozanielona mina Miguela Falsci jest wynikiem tego, że jego obfite uda zostają właśnie poddawane masażowi, czy też może zasługą Rogera Federera, oglądanego przezeń w telewizorze? Dowiemy się ponadto, który z bełchatowian wchodząc do jacuzzi, robi najlepszą kompilację min, oddających hołd speszeniu Dzieciątka Mesut, jakiej świat i YouTube nie widział. Oraz dlaczego Karol Kłos ma fajną klatę. Film możecie zobaczyć na stronie http://www.lookr.tv/player.php?id=2104

Tym kimś, o czym doniosły nam labradorka i aga1911, są dziennikarze internetowej telewizji lookr.tv , którzy z kamerami ruszyli w ślad za udającym się ku szeroko pojętej odnowie biologicznej siatkarzami z Bełchatowa. Dość skromnie, niestety, reprezentowanymi, ale i tak nie ma powodów do narzekań.

 

 

Dlaczego? Otóż dzięki materiałowi odpowiedzieć będziemy mogły sobie na kilka zasadniczych pytań. Takich na przykład, czy rozanielona mina Miguela Falsci jest wynikiem tego, że jego obfite uda zostają właśnie poddawane masażowi, czy też może zasługą Rogera Federera oglądanego przezeń w telewizorze? Dowiemy się ponadto, który z Bełchatowian wchodząc do jacuzzi robi najlepszą kompilację min oddających hołd speszeniu Dzieciątka Mesut, jakiej świat i YouTube nie widział. Oraz dlaczego Karol Kłos ma fajną klatę. A nie, to już ujawniłyśmy zdjęciem głównym. Całą resztę zobaczyć możecie tutaj. Polecamy!

 

 

W marzeniu i oczekiwaniu na sequel z udziałem liczniejszej reprezentacji Skry, zostawiamy Was tymczasem z odkurzonym na tę okoliczność pamiętnym zdjęciem.

 

 

 

 

 

 

I pomilczymy.