Caroline Woźniacki sobie grabi

Ten tekst to ostrzeżenie. Jeśli przypadkiem jesteś sławną tenisistką, i akurat masz kaprys na koszulkę Torresa albo Puyola, tudzież nonszalancką wizytę w szatni Barcelony - nie bądź bezpieczna, poeta pamięta. Spisane będą czyny i rozmowy, a czujnym Ciachoczytelniczkom nie ujdzie żadna twitterowa przechwałka.

 

 

 


Karolina sobie grabi Tenisistką być... Karolina Woźniacka bezwstydnie wtargnęła do szatni graczy FC Barcelony i zrobiła sobie z nimi zdjęcie. My też tak chcemy! Ten tekst to ostrzeżenie. Jeśli przypadkiem jesteś sławną tenisistką, nazywasz się Caroline Woźniacki i akurat masz kaprys na koszulkę Torresa albo Puyola, tudzież nonszalancką wizytę w szatni Barcelony - nie bądź bezpieczna, poeta pamięta. Spisane będą czyny i rozmowy, a czujnym Ciachoczytelniczkom nie ujdzie żadna twitterowa przechwałka. Bijecie na alarm, i słusznie: Caroline Woźniacki, która mocno nagrabiła sobie u nas własnoręcznie wykonanym zdjęciem, na którym pozuje w koszulce Fernando Torresa. Aaaaargh, aż nas skręca na samo wspomnienie... Ale jakby jej było mało wiwisekcji naszych najintymniejszych marzeń i najróżowszych snów, z bezmyślnie zadowolonym uśmiechem na ustach poszła sobie do szatni Barcelony, przed meczem z FC Kopenhaga, dostała koszulkę od Puyola i cyknęła sobie fotkę w bardzo niebezpiecznej odległości od Bojana. To, że chwali się to fotką na swoim twitterze to jeszcze nic - my też byśmy się chwaliły. Gorzej, że zdjęcie wrzucił sobie na swój facebookowy profil także Gerard Pique. Arghhh. Razy tysiąc. Gorzkim pocieszeniem może być to, iż Karolinka najwyraźniej przyniosła chłopakom pecha - zaledwie zremisowali z miejscowym FC Kopenhaga. Może w Liverpoolu wezmą to pod uwagę i nie wpuszczą jej do szatni? Bo następnym przystankiem pani Woźniacki na drodze do spopielenia nas żywcem z zazdrości jest właśnie szatnia Liverpoolu. Nie zrozumcie nas źle. Nic nie mamy do Caroline Woźniacki, naprawdę... tylko... tylko trochę jej zazdrościmy, i trochę nie możemy znieść, że tak łatwo przychodzi jej to, o czym my tak uporczywie, jawnie i skrycie marzymy... Dziękujemy serdecznie naszym dociekliwym i nieustępliwym ciachowym agentkom. O postępkach Caroline donosiły nam: ananyka, Gabriela, lilieen, monixx, Luca - dzięki Dziewczyny!

Bijecie na alarm, i słusznie: Caroline Woźniacki, która mocno nagrabiła sobie u nas tą akcją.... Aaaaargh, aż nas skręca na samo wspomnienie....

 

 

 

caroline woźniacki

 

 


...jakby jej było mało wiwisekcji naszych najintymniejszych marzeń i najróżowszych snów, z bezmyślnie zadowolonym uśmiechem na ustach poszła sobie do szatni Barcelony, przed meczem z FC Kopenhaga, dostała koszulkę od Puyola i cyknęła sobie fotkę w bardzo niebezpiecznej odległości od Bojana. Grrr.

 

 

 

Caroline Woźniacki z piłkarzami Barcelony: Gerardem Pique, Bojanem Krkiciem i Carlesem Puyolem.

 

 


To, że chwali się to fotka na swoim twitterze to jeszcze nic - my też byśmy się chwaliły. Gorzej, że zdjęcie wrzucił sobie na swój facebookowy profil także Gerard Pique. Arghhh. Razy tysiąc.

 

 

 

Gorzkim pocieszeniem może być to, iż Karolinka najwyraźniej przyniosła chłopakom pecha - zaledwie zremisowali z miejscowym FC Kopenhaga. Może w Liverpoolu wezmą to pod uwagę i nie wpuszczą jej do szatni? Bo następnym przystankiem pani Woźniacki na drodze do spopielenia nas żywcem z zazdrości jest właśnie szatnia Liverpoolu. Czy mówiłyśmy już dzisiaj ''aaargh''?

 

 

 

Nie zrozumcie nas źle. Nic nie mamy do Caroline Woźniacki, naprawdę... tylko... tylko trochę jej zazdrościmy, i trochę nie możemy znieść, że tak łatwo przychodzi jej to, o czym my tak uporczywie, jawnie i skrycie marzymy... Co pisząc łapiemy się za swoje różowe bierki - jako drużynowe mistrzynie świata w bierkach wyczynowych chcemy zapewnić sobie dostęp do wszystkich szatni świata. A co!

 

 

 

 

 


Dziękujemy serdecznie naszym dociekliwym i nieustępliwym ciachowym agentkom. O postępkach Caroline donosiły nam: ananyka, Gabriela, lilieen, monixx, Luca - dzięki Dziewczyny! Zachowujcie różową czujność rewolucyjną!