Z cyklu: Ciacho Niedoceniane - Nicklas Bendtner

Chciałyśmy napisać: "Bo zawsze lubiłyśmy facetów, którzy spodnie uważają, za zbędny element garderoby, ale przecież to oczywista oczywistość żadna z Was, drogie Ciachoczytelniczki, nie ma wątpliwości, że Nicky to coś więcej niż publiczne spacery w bieliźnie i dzielenie szatni z Fabregasem, nieprawdaż?

 

 

Nicklas Bendtner Z cyklu "Ciacho Niedoceniane" Żadna z Was, drogie Ciachoczytelniczki, nie ma wątpliwości, że Nicky Bendtner to coś więcej niż publiczne spacery w bieliźnie i dzielenie szatni z Fabregasem, nieprawdaż? Nicklas pochodzi z Danii, ma dwadzieścia dwa lata i gra w piłkę nożną. I to nie byle jaką, bo w Arsenalu Londyn pod dowództwem Cesca Fabregasa. Żeby jednak nie było, że to jedyna Nicklasa zaleta, spieszymy z ich uściśleniem: a) jest słodki b) jest słodkim blondynem Choć nie zawsze było tak różowo jak różowe są jego korki, np. w przeszłości Nicklas miał wyraźny problem z odnalezieniem swojego własnego nurtu w sztuce jaką są szeroko pojęte fryzury na głowie, a jego próby były często bardziej przerażające niżbyśmy tego chciały. Na szczęście, wszystkie te szaleństwa na głowie, zwykł zawsze uzupełniać nienagannym i imponującym ubiorem, niczym prosto z duńskich wybiegów. Mamy na myśli coś pomiędzy elegancją Xabiego Alonso, a ekstrawagancją Segio Ramosa z domieszką szaliczków a la Jose M. Ach, z tego wszystkiego byśmy zapomniały, jego narzeczoną jest z o trzynaście lat starszą duńska baronowa (albo coś w tym stylu) Caroline Fleming, a za trzy miesiące na świat przyjdzie pierworodne Baby Bendtner, ale kto by o to dbał? Okej, od czego, by tu zacząć? Hm. Oto Nicklas Bendtner, pochodzi z Danii, ma dwadzieścia-dwa lata i nie nosi spodni. Ehkm..to znaczy jego spodnie zazwyczaj wcale nie są tam, gdzie powinny być. Przynajmniej w tym ogólnie przyjętym pojęciu.

 

 

 

Przy wyjściu z klubów nocnych najczęściej są gdzieś w okolicach dolnych partii ud, a kolan....

 

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

...podczas nieśpiesznych przechadzek po hotelowych lobby w ręce...

 

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

"+100000000000000000 do ogólnej ciachowości"? Mrauuu.

 

 

Cóż, pionierzy zawsze mieli trudno na tym świecie...

 

 

Kiedy już mam to przeżycie za sobą, możemy spokojnie, w pełni zrelaksowane, przejść do dalszej części prezentacji. Oprócz tych chwalebnych wyczynów, które na stałe zapiszą go w historii portalu ciacha.net, Nicklas zwykł też zajmować się bardziej przyziemnymi sprawami, jak na przykład gra w piłkę nożną. I to nie byle jaką grą, bo w Arsenalu Londyn pod dowództwem Cesca Fabregasa.

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

Żeby jednak nie było, że to jedyna Nicklasa zaleta, spieszymy z ich uściśleniem:

 


a) jest słodki

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

b) jest słodkim blondynem

 

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

c) na boisku występuje w czymś tak szalenie przeuroczym

 

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

d) zdarza mu się też gubić górne części ubioru

 

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

e) ma na swoim koncie zdjęcie, o którym nie wiemy kiedy, jak, gdzie i dlaczego zostało zrobione, ale wiemy tylko, że jest epickie.

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

Choć nie zawsze było tak różowo jak różowe są jego korki, w przeszłości Nicklas miał wyraźny problem z odnalezieniem swojego własnego nurtu w sztuce jaką są szeroko pojęte fryzury na głowie, a jego próby były często bardziej przerażające niżbyśmy tego chciały.

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

Nie pytajcie, dziewczęta, nie pytajcie.

 

 

Na szczęście, wszystkie te szaleństwa na głowie, zwykł zawsze uzupełniać nienagannym i imponującym ubiorem, niczym prosto z duńskich (DUŃSKICH??) wybiegów. Mamy na myśli coś pomiędzy elegancją Xabiego Alonso, a ekstrawagancją Segio Ramosa z domieszką szaliczków a la Jose M. I tak, wygląda mniej więcej tak samo apetycznie jak brzmi.

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

Bo przecież tę wpadkę z kurtką jeansową z kołnierzem "na Elvisa" już dawno mu wybaczyłyśmy...

 

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

Ach, z tego wszystkiego byśmy zapomniały, jego narzeczoną jest z o trzynaście lat starszą duńską baronowa (albo coś w tym stylu) Caroline Fleming, a za trzy miesiące na świat przyjdzie pierworodne Baby Bendtner, ale kto by o to dbał?

 

 

 

Nicklas Bendtner

 

 

 

P.S. Jest biczfejs, jest impreza.

 

 

 

Nicklas Bendtner