Ciachowy kalendarz Vive Targi Kielce nadchodzi...

Co oznacza ni mniej, ni więcej, ale, że wchodzimy w tę cudowną porę roku, w której oprócz liści spadają także kalendarze z mniej lub bardziej roznegliżowanymi ciachami... Jak zwykle dominują rugbyści, furorę robią siatkarze, ale piłkarze ręczni z Kielc też szykują dla nas coś słodkiego...

 

 


Kalendarz Vive Targi Kielce nadchodzi Szczypiorniści mistrza Polski rozpoczęli zdjęcia do kalendarza Szczypiorniści Vive rozpoczęli zdjęcia do corocznego kalendarza, który "zaskoczy kibiców". Podpowiadamy: zaskakujące byłoby foto Marcusa Cleverly bez koszulki Co oznacza ni mniej, ni więcej, że wchodzimy w tę cudowną porę roku, w której oprócz liści spadają także kalendarze z mniej lub bardziej roznegliżowanymi ciachami... Jak zwykle dominują rugbyści, furorę robią siatkarze, ale piłkarze ręczni z Kielc też szykują dla nas coś słodkiego. Szczypiorniści mistrza Polski rozpoczęli zdjęcia do kalendarza, który - jak wieszczy strona Vive - "zaskoczy wszystkich kibiców naszego zespołu". Och, już nie możemy się doczekać, żeby zostać zaskoczone... Podpowiadamy autorom, że na przykład zupełnie, ale to zupełnie nie spodziewałybyśmy się zdjęcia Marcusa Cleverly bez koszulki, więc gdybyście chcieli nas zaskoczyć... Pomysłodawcy kalendarza mają chyba jednak nieco odmienne od naszych wyobrażenia na temat zaskoczeń: "Na kolejnych planszach będzie można znaleźć zawodników w najatrakcyjniejszych rejonach województwa Świętokrzyskiego. Tyle że nie będą to zwykłe zdjęcia, a jak zawsze w naszych kalendarzach wyjątkowe". My już chyba wiemy kto w przyszłym roku zastąpi na różowej ścianie chłopaków z Resovii... A skoro już jesteśmy przy temacie Vive - to jeden z jej zawodników Mateusz Zaremba obchodzi w środę 27 listopada 26. urodziny - życzymy zatem wszystkiego najlepszego.

Na szczypiorniści mistrza Polski rozpoczęli dopiero zdjęcia do kalendarza, który jak wieszczy ich strona: "zaskoczy wszystkich kibiców naszego zespołu." Och, już nie możemy się doczekać, żeby zostać zaskoczone... Podpowiadamy autorom, że na przykład zupełnie, ale to zupełnie nie spodziewałybyśmy się zdjęcia Marcusa Cleverly bez koszulki, więc gdybyście chcieli nas zaskoczyć...

 Pomysłodawcy kalendarza mają chyba jednak nieco odmienne od naszych wyobrażenia na temat zaskoczenia... Na kolejnych planszach będzie można znaleźć zawodników w najatrakcyjniejszych rejonach województwa Świętokrzyskiego. Tyle, że nie będą to zwykłe zdjęcia a jak zawsze w naszych kalendarzach wyjątkowe.

 

 


Więcej informacji zza kulis możecie znaleźć tutaj. My w niecierpliwym oczekiwaniu na pojawienie się wydawnictwa w ramach rozdrażnienia-uchylenia rąbka tajemnicy ''kradniemy'' dla Was jedno zdjęcie z ''making off'' kieleckiego kalendarza.

 

 

 

Wkrótce powstanie kalendarz z zawodnikami Vive Kielce

(Fot.: www.vivetargi.pl)

 

 


No to już chyba wiemy kto w przyszłym roku zastąpi na różowej ścianie chłopaków z Resovii...

 

 


A skoro już jesteśmy przy temacie Vive - to jeden z jej zawodników Mateusz Zaremba obchodzi dziś 26. urodziny - życzymy zatem wszystkiego najlepszego!