Jeszcze jeden formułowy DJ!

Aż sobie Kimi ziewnął z wrażenia.

 

 


 

Kolejny formułowy DJ! Aż sobie Kimi ziewnął z wrażenia. Kolejny kierowca Formuły 1 dołączył do jeszcze bardziej elitarnego grona wyścigowych DJ-ów. Otóż za konsoletą zauważono Timo Glocka. Na początku był Jaime Alguersuari. Zaczynał dopiero w Formule, zaczynał na naszych łamach (choć jak wiecie, jedna z nas zna go od odległych czasów, kiedy szyła mu kombinezon) i w tym samym mniej więcej czasie objawił światu swoje talenty. Czy o muzyce czy o brzuchu tu mówimy - same sobie odpowiedzcie na to pytanie. Do historii DJostwa w Formule zaś wracając, podczas gdy Jaime grał, sobie grał, za konsolą był widziany prawdziwy muzyk renesansu, Lewis Hamilton. Kolejną zwrotką tej opowieści sponsoruje labradorka, która poinformowała nas o istnieniu jeszcze jednego formularza - DJa. Panie i dziewczęta, DJ Timo Glock is in da house! Również zastanawiałyśmy się, dlaczego ta konsolletka jest taka miniaturowa i Timo występuje w otoczeniu domowym, do czasu kiedy wyjaśniło się, że kierowca gra jedynie w coś jakby Guitar Hero dla Dj-ów. Od myśli o deprecjonowaniu jego talentu uchronił nas Youtubowy pasek, na którym dostrzegłyśmy utwory firmowane nazwiskiem formułowca. Z wielkim zainteresowaniem odkryłyśmy profil Timo Glocka na Myspacie, a z jeszcze większym zdziwieniem, że w polu "lokalizacja" jak nic widnieje "Chorzów, Polska".

Na początku był Jaime. Zaczynał dopiero w Formule, zaczynał na naszych łamach (choć jak wiecie, jedna z nas zna go od odległych czasów, kiedy szyła mu kombinezon) i w tym samym mniej więcej czasie objawił światu swoje talenty.

 

 

 

 

 

Czy o muzyce czy o brzuchu tu mówimy - same sobie odpowiedzcie na to pytanie.

 

 

Do historii DJostwa w Formule zaś wracając, podczas gdy Jaime grał, sobie grał, za konsolą był widziany prawdziwy muzyk renesansu, Lewis Hamilton.

 

 

 

Lewis Hamilton

 

 

 

Kolejną zwrotką tej opowieści sponsoruje labradorka, która przesłała nam jeszcze jednego formularza - DJa. Panie i dziewczęta, DJ Glock is in da house!

 

 

 

 

 

 

Również zastanawiałyśmy się, dlaczego ta konsolletka jest taka miniaturowa i Timo występuje w otoczeniu domowym, do czasu kiedy wyjaśniło się, że kierowca gra jedynie w coś jakby Guitar Hero dla Dj-ów. Od myśli o deprecjonowaniu jego talentu uchronił nas Youtubowy pasek, na którym dostrzegłyśmy utwory firmowane nazwiskiem formułowca. Z wielkim zainteresowaniem odkryłyśmy profil Timo Glocka na Myspacie, a z jeszcze większym zdziwieniem, że w polu "lokalizacja" jak nic widnieje "Chorzów, Polska".

 

 

Timo?