Wybieramy największe ciacho siatkarskiego mundialu!!!

Jakiekolwiek by te mistrzostwa nie były, jednej rzeczy akurat im odmówić nie można - ilość ciach na metr kwadratowy jak zwykłe dopisała. W pierwszym etapie wyboru tego pod każdym względem "naj", całkowita władza należy do Was.

 

 

 

Od przybytku głowa podobno nie boli, aczkolwiek nas kilka razy zakuło w skroniach na myśl o bogactwie i przepychu piękna hasającego po włoskich boiskach. Dlatego we wstępnym etapie selekcji zwracamy się o Waszą nieocenioną pomoc. Zasada jest prosta: wpisujcie w komentarzach pod tym tekstem tyle propozycji ciachowych siatkarzy biorących udział w świeżo zakończonych mistrzostwach, ile Wam tylko ślina, ekhm, na język przyniesie.

 

 

Dokonujcie słusznych wyborów, przemyślcie je dokładnie, bo czas na zgłaszanie propozycji macie do jutra (czwartek) do godziny 15:00. Z Waszych propozycji wybierzemy dwudziestkę z największa ilością głosów, która później zmierzy się w dwóch półfinałach. Postanowiłyśmy wprowadzić również zasadę, że do półfinału nie może przejść więcej niż 3 (no może w skrajnych okolicznościach 4) siatkarzy z jednej reprezentacji. I to wcale nie tak, że chcemy ukrócić Wasz patriotyczne zapędy, ale dziewczęta, oczywiście że nasi chłopcy są najpiękniejsi i tak dalej, ale dajmy szansę innym nacjom.

 

 

Cristian Savani

 

 

 

To zdjęcie faworyta jednej z nas znalazło się tu przez zupełny przypadek.

 

 

Ivan Miljković, Dragan Stanković

 

 

O, a to skąd się tu wzięło?

 

 

 

Ale oczywiście nic Wam nie sugerujemy, kierujcie się głosem sumienia, serca czy czego tam tylko chcecie i wpisujcie w komentarzach swoje propozycje. Czekamy z niecierpliwością!