Różowy Raport Specjalny: podniebne akrobacje, dłuuugie nogi i sadzenie drzew

To był pracowity tydzień.

 


*** Ach, Mesuciątko, Mesuciątko, kiedy Ty przestaniesz nas zaskakiwać? Zielone skarpy były, siwe włosy też, talenty translatorskie również, teraz najwyraźniej przyszedł czas na kożuchy, garnitury i odkryte brzuszki. Jean zaprasza:

 

 

 

Mesut Oezil

 

 

Mesut Oezil

 

 

Mesut Oezil

 

 


O,...tym razem dla odmiany to my czujemy się speszone.

 

 

 

*** Pozostając w temacie słodkości, Lady KaKa sponsoruje cotygodniową dawkę "Awww..". Bojan, nie krępuj się...

 

 

 

Bojan i koszykarz

 

 

Cesc Fabregas i Bojan Krkic

 

 

 

Cytując naszą informatorkę: "No co, słodki jest:)"

 

 

 

*** Sonrisa, sprawia że śmiejemy się same do monitora, a siedzący obok Villuś podejrzliwie się na nas patrzy...

 

 

 

Cristiano Ronaldo smaży się na słońcu

 

 

 

Mamy nadzieję, że Cristiano "love the way it hurts".

 

 

 

*** Prekursor pozycji "na Torresa" najwyraźniej już się nią znudził i postanowił poszukać inspiracji w innych boiskowych akrobacjach. Tym razem wybrał coś bardziej spektakularnego, efektownego i niesiony naszym uwielbieniem wzleciał nad powierzchnię ziemi, co wspaniałomyślnie przekazała nam Kef.

 

 

 

Fernando Torres

 

 

Fernando Torres

 

 

Fernando Torres

 

 

 

Mmmm. Latający Torres to jest to.

 

 

 

*** Tymczasem, co zauważyła Tuśka Andy Murray wziął się za naśladownictwo pozycji "na Fabregasa", tej ze pieskiem pod pachą i rozbrajającym minką na twarzy. Podobno "Nazywa się Maggie i podobno jest smutna".

 

 

 

Andy Murray i piesek

 

 

 

Smutne to jest to, że znowu choć na minutkę chcemy się zamienić miejscami z jakimś futrzastym szczeniakiem.

 

 

 

*** Kiedy Torresik sobie beztrosko skakał, jego daleki hiszpański krewny, Rafa Nadal udzielał się społecznie i zajął sadzeniem drzewek dla króla Tajlandii. Blackqueen komentuje: "Oczywiście plus za zaangażowanie , ale ja się pytam - co On na siebie założył .?? Rozumiem - " różowa koszula " - chciał załapać plusa u Ciach , ale to coś na dole, jakby nie mogła być cała różowa.." Cytując klasyka "Oj, tam, oj tam" czego się nie robi dla różu.

 

 

 

World number one men's tennis player Rafael Nadal sprinkles water on a tree as he takes part in a tree planting project in honour of Thai King Bhumibol Adulyadej's

 

 

World number one men's tennis player Rafael Nadal takes part in a tree planting project in honour of Thai King Bhumibol Adulyadej's

 

 

World number one men's tennis player Rafael Nadal takes part in a tree planting project in honour of Thai King Bhumibol Adulyadej's

 

 

 

*** Wiemy to my, doskonale wie to i nasz  - tydzień bez słitaśnej foci to tydzień stracony - i "prezentuje swoje długie nogi na swoim twitterze ;)", o czym informuje nas labradorka. Dzięki Jaime, jakbyśmy miały jeszcze za mało kompleksów przez twoje oczy/rzęsy to jeszcze uda doszły. Niedługo zaczniemy traktować Cię jako konkurencję.

 

 

 

Jaime Alguersuari

 

 

 

*** Joanna PiKej podsyła nam kolejną, tym razem już trzecią część książki Pikusia w polskim tłumaczeniu. . Uwielbiamy fragment o pure, obiecanym samochodzie, historyczny biegu w bieliźnie i wszystkie, wszystkie słodkości o kolegach z Barcy i "bolących od otwierania puszek palcach". W ógóle to każdą literkę tam uwielbiamy, z wyjątkiem końcowej dedykacji

 

 

*** Dla tych z Was, które stęskniły się za wystającymi kośćmi Vicky B. mamy jej wysokość spoglądającą groźnie z okładki najnowszego wydania magazynu "Marie Claire". Nie wiemy ile może coś takiego kosztować, ale Posh nazywająca samą siebie "miserable bitch" jest bezcenna.

 ***Oliviaaa
uraczyła nas czymś takim z dospiskiem: ''Nudziło mi się i proszę co z tego wynikło:''

 

 

 

 

Personalize funny videos and birthday eCards at JibJab!

 

 

 

 

Nie no, wszystko spoko, ale przecież wiemy, że w rzeczywistości oryginały mają fajniejsze klaty...

 

 

 

 

 

 

 

 

*** A na koniec prezent od dziewczyn z Kickette. Ot, żeby wasze różowym fantazjom przypadkiem nie nudziło się podczas weekendu. Timie Howardzie, zajmiesz się tym, prawda?

 

 

 

Tim Howard

 

 

 

wybrała: Marina

 A na jeszcze większy koniec: rybka ma dla Was tradycyjny niemiecki smakołyk. To może tym razem Basti w wersji inteligenckiej?

 

 

 

Bastian Schweinsteiger

 

 

 

Nieee, zdecydowanie za dużo ciuchów... O, teraz lepiej. Dzięki Poldi!

 

 

 

Lukas Podolski