Sport.pl

Zagadka dnia: czyje to łóżko?

Król Twittera uderza ponownie.

 

 

 

 

Ale żeby nie było żadnych wątpliwości - idea pokazywania światu swoich łóżek jest bardzo szlachetna i oczywiście jesteśmy na tak. O bujność Waszej i swojej wyobraźni akurat się nie martwimy, ale dodatkowym dlań polem do popisu nie wzgardzimy a przyjmiemy z, ekhm, otwartymi ramionami.

 

I w takim sielankowo- łóżkowym klimacie miał być artykulik ten utrzymany do końca, kiedy znienacka kursor nam się obsunął i zobaczyłyśmy zdjęcia przez owego delikwenta zamieszczone na twitterowej stronie nieco niżej.

 

 

 

 

 

To nie są żadne żarty. Nie sądziłyśmy, że kiedykolwiek dojdzie do tego, że będziemy zamieszczać zdjęcia papieru toaletowego. Ale rzeczywistość jest brutalna - oni zamieszczają, my zamieszczamy. Na usprawiedliwienie dodamy, że przecież chodzi tu o wyrażenie zdziwienia, a może i oburzenia absurdalną ceną łazienkowego akcesorium i całą jego luksusową otoczką, z jaka spotkał się nasz X w aktualnym miejscu swojego pobytu.

 

 

Większość z Was domyśla się zapewne o kogo chodzi, a gdybyśmy chciały utrzymać jednak tożsamość delikwenta w nienapisaniu do końca, nie mogłybyśmy pokazać jeszcze jednego twitterowego skarbu.

 

 

 

Jaime Alguersuari

 

 

To teraz już Wiecie przynajmniej, gdzie mają takie drogie papiery toaletowe. Zapewne, tak jak my, czekałyście na tę informację cały tydzień.

 

ruby blue

 

Więcej o: