Mężczyzna Mesut!

Zapomnijcie o Dzieciątku, Mesuciątku i małym głodzie. Przed Wami Mesut w zupełnie do tej pory nie znanym wydaniu.

 

 

 

 

Mężczyzna Mesut! Przed Wami Mesut w zupełnie do tej pory nie znanym wydaniu. Zapomnijcie o Dzieciątku, Mesuciątku i małym głodzie. Mesut Ozil zaprezentował się w jesiennym wydaniu magazynu FocusWow. Wygląda bardzo męsko. Mesut Ozil zaprezentował się w jesiennym wydaniu magazynu Focus. Wow. Tyle w kwestii merytorycznego komentarza. Nie, ale naprawdę nie wiemy co napisać, pod takim wrażeniem jesteśmy (a przynajmniej jedna z nas, nadal ta sama). Mesut w takim wydaniu ozdabia październikowy numer niemieckiej edycji magazynu Focus. Na okładce prezentuje żółty płaszczyk przeciwdeszczowy, korki i getry oraz tajemniczą minę. Jakie on ma ładne włosy, kiedy nie są skażone tym jego meczowym mazidłem. Jaki ładny (acz nadal speszony) uśmiech. I w tym miejscu ta notka miała się skończyć, ale postanowiłyśmy jednak podzielić się z Wami wstydliwie przemilczaną dotąd tajemnicą. No, psują wszystko te skarpy i buty, ale kazali mu takie założyć, nie patrzcie tak na niego. Zresztą nawet znana fetyszystka męskiego obuwia ruby b. jest gotowa przymknąć oko na ten drobny szczególik, więc nie bądźcie takie drobiazgowe.

Wow. Tyle w kwestii merytorycznego komentarza. Nie, ale naprawdę nie wiemy co napisać, pod takim wrażeniem jesteśmy (a przynajmniej jedna z nas, nadal ta sama). Mesut w takim wydaniu ozdabia październikowy numer niemieckiej edycji magazynu Focus. Tak prezentuje się na okładce:

 

 

Mesut Ozil

 

 

No Ole! Ole! Widzicie jakie on ma ładne włosy kiedy nie są skażone tym jego meczowym mazidłem? Jaki ładny (acz nadal speszony) uśmiech? A poza tym, to chcemy taki sweter.

 

 

I w tym miejscu ta notka miała się skończyć, ale postanowiłyśmy jednak podzielić się z Wami wstydliwie na zdjęciu głównym przemilczaną tajemnicą.

 

 

 

Mesut Ozil

 

No psują wszystko te skarpy i buty, ale kazali mu takie założyć, nie patrzcie tak na niego. Zresztą nawet znana fetyszystka męskiego obuwia ruby b. jest gotowa przymknąć oko na ten drobny szczególik, więc c'mon, nie bądźcie takie drobiazgowe.

 

I powiedzcie, jak podoba Wam się taka odsłona Mesuta?