Grzesiu Łomacz ma urodziny

Na razie nieco mniej udane niż Michał Winiarski, ale przecież jeszcze wszystko się może odmienić...

 

 

 


Urodziny Grzesia Łomacza Siatkarz w piątek kończy 23 lata! W piątek Grześ Łomacz, siatkarz, reprezentant Polski, kończy 23 lata. To doskonała okazja (choć każda jest dobra), aby pomyśleć o jego niebieskich oczach! Grześ ma też bardzo oddane i wierne fanki, którym na pewno nie trzeba przypominać o jego urodzinach. Tym z pań, które jeszcze nie zainteresowały się bliżej tym wspaniałym siatkarzem i reprezentantem Polski, zwracamy uwagę na jego oczy. To was przekona! Trudno znaleźć określenie, które choć w części oddałoby tę głębię błękitu! My składamy najlepsze życzenia, zdrowia, szczęścia, sukcesów siatkarskich i tego, aby uroda nie przygasła.

Oprócz urodzin, Grzesiu ma też bardzo oddane i wierne fanki, które już od połowy września przypominały nam o jego jubileuszu. Wśród nich były Ada, Marta, karminka (nutella 11), do których życzeń się niniejszym dołączamy.

 A więc, z okazji 23. urodzin, damy Ci Grzesiu róży kwiat, Grzesiu, Grzesiu żyj sto lat, zlej Bułgarię na kwaśne jabłko, i zawsze bądź taki piękny, wesoły i niebieskooki, jak na zdjęciach przesłanych nam przez karminkę, i żebyś przestał być takim Serc Dziewczęcych Lodołomaczem. Ha ha.

 

 

 

Grzegorz Łomacz

 

 

 

(fot. Paulina Reczkowska, reprezentacja.net)

 


A skoro już mowa o urodzinach, to te jak wiadomo kojarzą się w upływem czasu, upływ czasu z przeszłością, przeszłość z dzieciństwem, i tak od słowa do słowa przeszłyśmy do nieco zakurzonego już, czerwcowego wywiadu, w którym Bartek Kurek opowiada o swoim dzieciństwie, a który przesłała nam Ash. Urocze, dziękujemy.