Z archiwum H: wosk, Waka Waka, piesek i nowa dziewczyna

Gwoli ścisłości: wosk nie tyczy się żadnej depilacji torsu, Waka Waka romansu z Shakirą, a nowa dziewczyna już z całą pewnością nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Poczekajcie, Różowe Biuro Śledcze już spieszy ze stosownymi wyjaśnieniami.

 

 

 


 

*** RBŚ udało się dotrzeć, do profilu Alvaro Arbeloi na Twitterze, gdzie zainteresowany na dniach umieścił materiał filmowy, w którym La Furia Roja występuje w całej okazałości i wspiera kandydaturę Hiszpanii i Portugalii jako organizatora Mistrzostw Świata 2018 lub 2022. Zanotujemy go w protokole jako "hiszpańskie byczki głupio szczerzą się na tle jakiejś fontanny i chyba coś tam krzyczą, że jesteśmy boskie"

 

 

 


 

 

 


RC (Reakcja Ciachoredaktorek): Wow. Z tą siłą perswazji sprzedaliby i plastry AIKIDO.

 

 

 


*** Ta wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba: CARLES PUYOL MA NOWĄ DZIEWCZYNĘ!. Jak udało nam się dowiedzieć we współpracy z naszą informatorką Justyną (dzięki!) jest to hiszpańska modelka Malena Costa, oficjalnie światu została zaprezentowana na koncercie Alejandro Sanza i ma śmiałość chwalić się na swoim profilu na facebooku fotkami z kapitanem Barcy.

 

 

 

Carles Puyol i jego  nowa dziewczyna

 

 

 

 

Carles Puyol i jego nowa dziewczyna

 

 

 


RC: Jak to? A co z narzeczoną-widmo? Co z wspólnie spędzonymi dwunastoma latami? Co z corocznymi wypadami do Paryża? Puyi łamiesz nam serce. I tak, mała, już Cię nie lubimy.

 

 

 


Na szczęście, mimo tego Carles zdaje się nie zapominać co w życiu jest najważniejsze - dobry humor Ciach i Ciachoczytelniczek- i w takowy wprawia nas swoją najnowszą sesją dla Marie Claire (informacja i zdjęcia dostarczone przez iJoannę i Miss Keys)

 

 

 


Carles Puyol

 

 

 

 

Carles Puyol

 

 

 RC: Jest klata, jest impreza, ale widząc obcisłe spodnie w kolorach tęczy mamy ochotę wyrzucić wszystkich gości za drzwi.

 

 

 


*** Cesc Fabergas pozazdrościł swojemu koledze z reprezentacji, Andresowi Inieście zdjęć z pupilami na kanapie i sam postanowił sobie takowe sprawić (na szczęście pomijając szczegół z szarym golfem) ze swoją ukochaną Cloe. Poniżej prezentujemy Wam materiały dowodowe, pytając razem z dostarczycielkami tej informacji, tuśką i Chicą, :"Czyż to nie jest przesłodkie?"

 

 

 


Cesc Fabregas i jego pies Cleo

 

 

 


RC: Ahh...Jeszcze nigdy nie chciałyśmy tak bardzo być małym włochatym pieskiem. I tak, całkiem dobrze nam z tym.

 

 

 


*** Sylka i Joanna PiKej niecierpliwie donoszą o pojawieniu się drugiej części polskiego tłumaczenia książki Pikusia, o którego dalszej części fascynujących i mrożących krew w żyłach przygodach dzieciństwa możemy przeczytać tutaj. Co prawda nie ma nic o pure w actimelu, ale możemy podejrzewać, że po tej lekturze znacznie zwiększy się ilość zapalonych grzybiarek w okolicznych lasach Barcelony.

 

 

 


Gerard Pique i jego rodzice

 

 

 


Leoś nie chce być gorszy od Ciachowych czytelniczek i też czyta (podziękowania do Jolene!)

 

 

 


Leo Messi

 

 

 

 

...a jak już jesteśmy przy przeglądaniu akt pana Pique, Jolene i Cica wysłały nam kilka nieujawnionych dotąd zdjęć z kulis sesji obrońcy dla Time Force. Prosimy przygotować śliniaczki.

 

 

 


Gerard Pique dla Time Force

 

 

 

Gerard Pique dla Time Force

 

 

 

Gerard Pique dla Time Force

 

 

 RC: Z cyklu: przeżyć i można umierać - zostać zaszczyconą spojrzeniem spod półprzymkniętych powiek Pique.

 

 

 


*** Yoanka ubarwia nam życie efektami swoich szpiegowskich działań w obrębie reprezentacji Hiszpanii. I tak David Villa został zauważony podczas wykonywania dziwnych rytuałów, ponoć mających jakiś związek z układem tanecznym z Waka Waka....

 

 

 


David Villa

 

 

 

 

... a Fabrique czilautuje na miękkich fotelach w samolocie i daje pokaz tradycyjnych scen zazdrości...

 

 

 

Fabrique

 

 

 

 

RC: Aż chciałoby się krzyknąć:" Cesc nie rób scen!". No ale jak już będziesz rozdawał to swoja "Waka Waka" nie zapomnij przespacerować się na tył samolotu i obdzielił również jedną dziennikarkę. Którą? Poznasz po butach, kochany.

 

 

 


*** Nasza superagentka natalia walnie przyczynia się do powiększenia bogatych zbiorów archiwum RBŚ o kolejny rozkładający na łopatki materiał i jakże cenne informacje: a) Torresik i koszulki z długim rękawem to przyjaźń dłuższa niż nam się wydawało, b) od zawsze lubił eksperymentować z fruzurami oraz c) Torresik

 

 

 

 RC: Awwww....Do zapamiętania: wbić do głowy swoim przyszłym różowym potomkiniom, żeby brały się za każdego małego chłopca z garnkiem na głowie.

 

 

 


*** Elektrycznej udało się dotrzeć do pewnych tajnych źródeł, które podają informację jakoby figury woskowe Davida Villi i Andresa Iniesty miały się wkrótce znaleźć na widoku publicznym w naszym łóżku jednym z muzeów w Barcelonie. Na potwierdzenie dołącza dowody, na których możemy zobaczyć wymarzoną pracę Ciach zdejmowanie pomiarów z poszczególnych części ciała piłkarzy, by wykonane dzieła były jak najbardziej zgodne z oryginałem.

 

 

 RC: Oryginału skopiować się nie da, ale cóż, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi co się ma. Czas zbratać się z woskiem.

 

 

 


P.S. Oddamy sto par szpilek, kilo muffinek i jedną szukę bielizny Torresa za widok pobierania odlewu z Villusiowej bródki.

 

 

 

Marina