Z archiwum H: sznurki, przecinek i strażak

Czyli hiszpańskie byczki uporczywie upominają się o waszą uwagę popełniając kolejne przestępstwa ze słowem "nieprzyzwoite" w roli głównej.

 

 


 

*** Sznurki Pique znowu dały o sobie znać! Dzięki dochodzeniu wszczętemu przez ciachoczytelniczkę warter światło dzienne ujrzała mroczna przeszłość Gerarda P. i jak się dowiadujemy, jego występujące od lat dzieciństwa sportowo-modowe przestępstwo. Okazuje się, iż oskarżony Pique był młodym recydywistą, który już wtedy nie miał tyle przyzwoitość, by schować to, co trzeba do spodenek.

 

 

 

Gerard Pique i jego sznurki od spodenek wczoraj i dziś


RC (Reakcja Ciachoredaktorek): Podsumujemy to filozoficznie: bo w życiu pewna jest tylko śmierć, podatki i dwa białe sznureczki wystające ze spodenek Pique.

 

 

 

Gerard Pique i jego sznurki od spodenek

 
*** W otchłaniach swojego archiwum RBŚ udało się znaleźć jedno najbardziej nieprzyzwoicie słodkich zdjęć po tej stronie serwisu ciacha.net z udziałem Davida Silvy oraz Ikera Casillasa. Rozważamy podjecie odpowiednich kroków i wydanie wyroku, za sprowokowanie Ciach do rozpłynięcia się i nadużywania słowa "rozkoszny".

 

 

David Silva i Iker Casillas


RC: Jesteśmy pewne, że Iker właśnie z tym zalotnym uśmiechem na ustach mruczy: "Kochanie, nie przy ludziach".

 

 

 


*** Niejaki Fernando Llorente został przyłapany na gorącym uczynku (ba!, RBŚ użyłoby nawet w protokole słowa "dosłownie gorącym") podczas pozowania (W.Mokrej.Koszulce. i kropelkach wody spływających po twarzy i karku!!!) do kalendarza baskijskich strażaków. Sprzedaż owego produktu ma zasilić konto walczącej z nowotworem fundacji José Ramóna Uriarte.

 

 

 


 

 RC: Z całym szacunkiem dla panów strażaków, ale takie obrazki raczej jeszcze bardziej rozniecą ogień, zamiast go ugasić.

 

 

 

Fernando Llorente

 

 

 

 

*** SuperRóżowa Agentka Chica zdradza nam, czego dowiedziała się przy użyciu nowego, nowoczesnego zestawu monitoringu i podsłuchu zainstalowanego w spodenkach piłkarzy La Furia Roja:

 

 

 


a) Gerard Pique łamie niejeden paragraf używając szantażu połączonego z groźbą, żądaniem okupu i braniem jeńców wobec Ikera C., który jednak nie wniósł oskarżenia i sam zdecydował się załagodzić sytuację.

 

 

 

Carles Puyol, Gerard Pique, Iker Casillas i duch Cesca Fabregasa

 

 

 


b) Postawa dwóch innych kolegów z zespołu wpływa destrukcyjnie na najmłodzego z nich, Bojana Krkicia i niewykluczone, że okaże się konieczny kontakt z naszym psychologiem śledzym.

 

 

 


Fabrique Cesc Fabregas i Gerard Pique) i nieco zazdrosny Bojan Krkić

 

 RC: Oj, chłopcy, przestańcie się kłócić i chodźcie do nas. W naszych ramionach znajdzie się miejsce dla wszystkich.


 

 


*** Naszym śledczym na podstawie zeznań kilku świadków udało się sporządzić portrety pamięciowe członków La Furia Roja. (dostarczyła buziokk)

 

 

 

reprezentacja hiszpanii RC: Przeraża nas to podobieństwo. Nawet mały mangowy Torres strzela biczfejsa.

 

 

 


*** Jak dzięki swojemu śledztwu odkryła nasza superagentka numer 2947358, Anna Maria B. słynna na całym świecie i we wszystkich światach równoległych "pozycja na Torresa" oprócz tej klasycznej, posiada również swoją, nieco już mniej znaną, odmianę, o nieco bardziej skomplikowanej nazwie "na Torresa z rozkraczonym Villą siedzącym na plecach".

 

 

reprezentacja hiszpanii

 

 

 


RC: Osobiście proponowałybyśmy raczej coś w stylu "na Torresa z Ciachami w ramionach" albo "na Torresa z Ciachami pod Torresem", ale rozkraczonym Villą nigdy nie śmiałybyśmy pogardzić.

 

 

 


A na koniec coś, co zapiera dech w piersiach, coś niesamowitego, coś, co zapamiętamy już do końca życia - David Villa układa swój przecinek! (dzięki, Chica!)

 

 

david villa

 

 


Czujemy jakbyśmy właśnie były świadkiem jakiegoś świętego rytuału, magia jest prawie namacalna. Nie jesteśmy wykrztusić z siebie nawet słowa. To tak jakby podglądać Crisa przy nakładaniu żelu.

 

 

 

Marina