Jaime Alguersuari patrzy na świat przez różowe okulary

Dosłownie. (Właśnie przeczytałyście najkrótszy lead świata).

 

 

 

 

Alguersuari patrzy przez różowe okulary Jaime i jego Twitter już od kilku tygodni okupuje miejsce w naszych zakładkach Życie jest jak Twitter Jaime Alguersuari'ego - nigdy nie wiesz, co ci się trafi. Jak nie słodka foteczka z dziewczyną, to jakieś futurystyczne sesje zdjęciowe. Życie jest jak Twitter Jaime Alguersuari'ego - nigdy nie wiesz, co ci się trafi. Jak nie słodka foteczka z dziewczyną, to znowuż jakieś futurystyczne sesje zdjęciowe. Albo tak jak na zdjęciu, Jaime w objęciach niezidentyfikowanego mężczyzny w średnim wieku zatytułowanego pieszczotliwie "rybak". I w tym miejscu dochodzi do kwestii zasadniczej: co z tymi okularami? Są różowe. I mają zielone oprawki. I kto tu z kim robi sobie zdjęcie oraz dlaczego Jaime cieszy się bardziej? Ale okulary TAK! czy NIE!, jak sądzicie? Bo my, jakkolwiek mocna jest nasza miłość do Jamiątka, tym razem musimy powiedzieć NO, NIE BARDZO! A gdybyście miały wątpliwości co do tego, gdzie aktualnie przebywa Alguersuari, czy jego telefon nadal robi ładne zdjęcia oraz jak daleko jest w stanie sięgnąć ramię kierowcy, ponownie wyjaśni nam je Twitter Jaime i zdjęcie opatrzone podpisem "Singapur!!!" Jaime, a nie potrzebujesz kogoś do wożenia za tobą lustra do zdjęć, hmm?

Jaime i jego Twitter już od kilku tygodni okupuje wytrwale miejsce w naszych zakładkach. Życie jest jak Twitter Jaime Alguersuari'ego - nigdy nie wiesz co ci się trafi. Jak nie słodka foteczka z dziewczyną, to znowuż jakieś futurystyczne sesje zdjęciowe. Albo tak jak na zdjęci głównym, Jaime w objęciach niezidentyfikowanego mężczyzny w średnim wieku zatytułowanego pieszczotliwie "rybak".

 

 

I w tym miejscu dochodzi do kwestii zasadniczej: co z tymi okularami? Są różowe. I mają zielone oprawki. I kto tu z kim robi sobie zdjęcie oraz dlaczego Jaime cieszy się bardziej. Ale, okulary - TAK! czy NIE!, jak sądzicie? Bo my, jakkolwiek mocna jest nasza miłość do Jamiątka,  tym razem musimy powiedzieć NO NIE BARDZO!

 

 

A gdybyście miały wątpliwości co do tego, gdzie aktualnie przebywa Alguersuari, czy jego telefon nadal robi ładne zdjęcia oraz jak daleko jest w stanie sięgnąć ramię kierowcy, ponownie wyjaśni nam je Twitter Jaime i zdjęcie opatrzone podpisem "Singapur!!!"

 

 

 

Jaime Alguersuari

 

Jaime, a nie potrzebujesz kogoś do wożenia za tobą lustra do zdjęć, hmm?

 

ruby blue