Raport bociana: Del Piero, Bendtner, Kaka, a co z Torresiątkiem nr 2?

Alessandro Del Piero pod koniec kariery piłkarskiej wziął się ostro do pracy na polu prorodzinnym, Kaka juniorek stoi już na własnych, słodkich nózkach (i ma oczy swojego taty!), Nicklas Bendtner i Antonio Cassano oczekują potomków, a my nadal nic nie wiemy o małym Torresiątku numer 2: jest, nie ma, kiedy będzie?

 

 


Jak donosi zaprzyjaźniony różowy bocian, wkrótce rodzina powiększy się kilku ciachom:

 

 

1. Alessandro del Piero będzie miał już trzecią pociechę, co w sposób arcyuroczy ogłosił na swojej stronie internetowej:

 

 

 

strona internetowa alessandro del piero

 

 

 

2. Zmieniać pieluszki będzie też wkrótce mężczyzna, znany z tego, że zdarza mu się zgubić spodnie, i nosić różowe korki - Nicklas Bendtner. Jego partnerka, Caroline Fleming jest w piątym miesiącu ciąży - po raz pierwszy z Nicklasem, ale z poprzedniego związku ma już dwójkę dzieci. Jaki z tego wniosek? Ciacha lubią kobiety z przeszłością.

 

 

3. Ojcem zostanie też Antonio Cassano. Kiedy jego koledzy kompromitowali się na Mundialu, on zażywał rozkoszy nowożeńskich - i oto rezultaty. Pani Cassano jest w drugim miesiącu ciąży. Gratulujemy!

 

 

4. Nic nie wiadomo zaś o losach potomka Torresa - kiedy ma przyjść na świat, gdzie i dlaczego jest to tak skrzętnie ukrywane? Wiemy tylko, że będzie to chłopiec - już boimy się pomyśleć o tej przytłaczającej słodyczy jaką będzie z siebie emanował...

 

 

5. Bo jeśli będzie choć w połowie tak słodki jak synek Kaki znaleziony na Kickette przez sweetdreams to nasze słownictwo ograniczy się  do monosylab "awwww..." i "łoooooo"...

 

 

 

kaka i jego synek

 

 

 

5. A ponieważ dzisiaj jest Dzień Rozpieszczania Fanek Mannschaftu (jeszcze się nie skończył) to mamy dla was uroczo-drewniane zdjęcie Miszy Ballacka i jakże przeszczęśliwych dzieci z jego zdjęciem. Zagadka dnia: mowili cheese czy kase?

 

 

 

Michael ballack