Kącik szczypiorniaka: Bielecki zachwyca, Wenta zachęca

Czyli rzut oka na dyscyplinę, w której jesteśmy światową potęgą, a o której wciąż za mało piszemy (stuk, stuk - tak, to słychać Ciacha bijące się w piersi).

 

 

 


Bielecki zachwyca Bielecki swoją postawą wprawia w osłupienie zachwyt całe Niemcy Do awansu Rhein Neckar Lowen do Ligi Mistrzów mocno przyczynił się Bielecki. Postawę Karola docenia też Wenta, który zapowiedział, że gracz ma miejsce w kadrze Czyli rzut oka na dyscyplinę, w której jesteśmy światową potęgą, a o której wciąż za mało piszemy. Rozpoczął się sezon ligowy, w którym jak zwykle faworytem do mistrzostwa jest Vive Targi Kielce. Drużyna oczywiście wygrała mecz inauguracyjny z Zagłębiem Lubin, acz - jak podkreślają eksperci - po nie najlepszej grze. Oprócz emocji ligowych mamy przecież te europejskie i to nie lada jakie! Rhein Neckar Lowen, czyli zespół Karola Bieleckiego (a także Sławka Szmala i Grzegorza Tkaczyka), rzutem na taśmę awansował do Ligi Mistrzów, gdzie spotka się... właśnie z mistrzem Polski, Vive Targi Kielce. No, ale skoro jesteśmy taką potęgą w szczypiorniaku, to zawsze będziemy narażeni na bratobójcze pojedynki. Do awansu Lwów do Ligi Mistrzów wydatnie przyczynił się nie kto inny, jak Karol Bielecki, który swoją postawą wprawia w osłupienie i zachwyt całe Niemcy. Nie tylko Niemcy zresztą - Polskę też, ze szczególnym uwzględnieniem redakcji Ciach. Postawę Karola docenia też trener reprezentacji Bogdan Wenta, który zapowiedział, że Bielecki ma zapewnione miejsce w kadrze bez względu na formę. - Nie chciałbym, by to pusto zabrzmiało, ale my naprawdę nie wątpiliśmy, że Karol wróci do świetnej dyspozycji - powiedział najprzystojniejszy trener w Polsce. - Mam nadzieję, że znajdzie tyle sił, by wrócić do drużyny. Droga dla niego jest otwarta, bo ten chłopak wiele udowodnił. To jego częściowe inwalidztwo jest siłą dla wszystkich. Skoro on gra, to jak ktoś inny może narzekać na ból mięśniowy?

A dzieje się sporo - rozpocząl się sezon ligowy, w którym - chciałoby się rzec - jak zwykle - faworytem do mistrzostwa - trzeciego z rzędu - jest Vive Targi Kielce, które oczywiście wygrało mecz inauguracyjny z Zagłębiem Lubin, acz, jak podkreślają eksperci, po nie najlepszej grze.

 

 

 

 

 


No, ale, jak mawiał kiedyś klasyk gatunku, Łukasz Surma (ktoś wie, co się teraz z nim dzieje?) "pierwsze śliwki robaczywki", cieszyć natomiast powinna świetna postawa Michała Jureckiego. I pisząc "świetna postawa" nie mamy wcale na myśłi tego rozkosznego kawałak brzuszkawidocznego w chwili szarży Dzidziusia na bramkę....

 

 

 

 

 

 

 

A oprócz emocji ligowych mamy przecież te europejskie i to nie lada jakie! Rhein Neckar Lowen, czyli zespół Karola Bieleckiego (a także Sławka Szmala i Grzegorza Tkaczyka), rzutem na taśmę awansował do Ligi Mistrzów, gdzie spotka się... właśnie z mistrzem Polski,  Vive Targi Kielce - no ale coż, skoro jesteśmy taką potęgą w szczypiorniaku, to zawsze beziemy narażeni na bratobójcze pojedynki... Najlepsze jednak w całej tej onformacji jest to, że do awansu Lwów do Ligi Mistrzów wydatnie przyczynił się nie kto inny, jak Karol Bielecki, który swoją postawą wprawia w osłupienie i zachwyt całe Niemcy. Nie tylko Niemcy zresztą - Polskę też, ze szczególnym uwzględnieniem redakcji Ciach.

 

 


Postawę Karola docenia też trener reprezentacji Bogdan Wenta, który zapowiedział, że Bielecki ma zapewnione miejsce w kadrze bez względu na formę.

 

 

 

Nie chciałbym, by to tak pusto zabrzmiało, ale my naprawdę nie wątpiliśmy, że Karol wróci do świetnej dyspozycji - powiedział najprzystojniejszy trener w Polsce - Mam nadzieję, że znajdzie tyle sił, by wrócić do drużyny. Droga dla niego jest otwarta, bo ten chłopak wiele udowodnił. To jego częściowe, w pewnym sensie, inwalidztwo jest siłą dla wszystkich. Skoro on gra, to jak ktoś inny może narzekać na ból mięśniowy? (Źródło: Sport.pl)

 

 

 

A skoro jesteśmy już przy naszym superciachowym trenerze (same nie wiemy, komu zazdrościmy bardziej - jego żonie, czy jego dzieciom?), to Jagoda z entuzjazmem donosi, iż pan Bogdan zachęca wszystkich do zdrowego trybu życia. Jak zachęca w ruchomych obrazkach możecie zobaczyć tutaj... albo u nas - dzięki kolegom ze sport.pl. Lepiej usiądźcie - Tam. Jest. Wenta. Bez. Koszulki....

 

 

 

 

 

 

 

 

Eee, zaraz, zaraz, gdzie to są nasze różowe trampki i pełnoziarniste czekoladki pieczywo?