Na dobry początek dnia: pomaluj sobie Iniestę

Jeśli go lubisz, możesz go opalić, ubrać w ładną koszulkę, przystrzyc włosy i zarożowić policzki. Jeśli go nie lubisz - możesz mu zrobić pełen make - up, a do tego straszną brodę i fryzurę a la wczesny Zbigniew Wodecki. To jak, co zrobisz z Iniestą?

 

 

 


Pomaluj sobie Iniestę To jak, co zrobisz z Iniestą? Znaleźliśmy w internecie uroczą gierkę, polegającą na... malowaniu Andresa Iniesty. Co z nim zrobicie, zależy tylko od Was... Jeśli lubisz Andresa Iniestę, możesz go opalić, ubrać w ładną koszulkę, przystrzyc włosy i zarożowić policzki. Jeśli go nie lubisz - możesz mu zrobić pełen make - up, a do tego straszną brodę i fryzurę a la wczesny Zbigniew Wodecki. To jak, co zrobisz z Iniestą? Uroczą gierkę, która wypełniła nam cały poranek znalazła w sieci Isabel. Grę możecie znaleźć pod adresem: www.wambie.com/games/game/SOCCER_HERO - ale ostrzegamy, nie wchodźcie, jeśli macie jeszcze w planach coś ważnego do zrobienia... Żałujemy trochę, że nie ma w zestawie innych piłkarzy, ale i tak bawiłyśmy się świetnie. I cóż za satysfakcja zakrzyknąć na końcu: "stworzyłam potwora!".

Uroczą gierkę, która wypełniła nam cały poranek znalazła w sieci Isabel. Tu macie link do gry - ale ostrzegamy, nie wchodźcie, jeśli  macie jeszcze w planach coś ważnego do zrobienia... Żałujemy trochę, że nie ma w zestawie innych piłkarzy, ale i tak, nie bawiłyśmy sie tak dobrze, od czasów tego.

 

 


I cóż za satysfakcja zakrzyknąć na końcu: ''stworzyłam potwora!''