Zagadka dnia: co Nole Djoković ma między nogami?

Odpowiedź: "coś innego"

 

 


A dla nas zagadka ta jest tylko pretekstem, żeby sprawdzić, co tam ciekawego dzieje się na U.S Open - podczas gdy cały futbolowy świat zabija się o Złotą Patelnię prawo przyjazdu do naszego pięknego kraju, na słonecznych (tak na się przynajmniej wydaje - że wszystko jest teraz bardziej słoneczne niż nasza pochmurna Warszawa) kortach Flushing Meadows niepodzielnie panują (słoneczni) Hiszpanie, Andy Murray dał się wyeliminować Wawrince (chlip, chlip), a Frytka i Matka awansują do ćwierćfinału debla, dzie dziś dołączyć do nich mogą Łukasz Kubot, i jego jeszcze bardziej ciachowy partner Olivier Marach.

 

 


Ale co tam na kortach... Czasem mamy wrażenie, że najciekawsze rzeczy dzieją się na konferencjach prasowcyh, zwłaszcza jeśli pojawia się na nich Novak Djoković, czyli - po abdykacji króla Safina z serca Olalli i abdykacji Olalli z redakcji Ciach - jedyny słuszny zwycięzca ciachowego pojedynku Federer - Nadal. W jego ustach nawet suche żarty są śmieszne, co potwierdzają filmiki nadesłane nam przez Foffy.

 

 


Novak, zapytany o słynny "tweener shot" między nogami Rogera Federera odpowiadał... no, zresztą same zobaczcie:

 

 

 

 

 
I jeszcze raz: Novak w wersji Wujek Cięta Riposta:

 

 

 

 

 

 

I jak pisze Foffy - "na pewno coś tam jest co udowadnia ten materiał wideo..."A kiedy akurat nie gra w tenisa i nie zabawia dziennikarzy, tudzież redaktorek i Czytelniczek Ciach, Novak robi to co, wychodzi mu nie najlepiej, czyli śpiewa...

 

 

 

 

 

 


I to bez koszulki! Plus dziesięć do talentu.... Śpiewająco dziękujemy Pepie za znalezienie i podesłanie.