12 ciach z kapeluszem na głowie

Wczorajszy performens Kimiego Raikkonena skłonił nas ku głębszym refleksjom na temat tego kontrowersyjnego akcesorium na męskich głowach w skali ogólnociachowej. Zainspirowane ruszyłyśmy w śledztwo, którego rezultaty podziwiać (czy też wręcz przeciwnie) możecie poniżej.

 

 


 

 

 

12 ciach w kapeluszach Performens Kimiego Raikkonena skłonił nas ku głębszym refleksjom... Kapelusz, męski gadżet numer jeden: Majdan góralski kapelusz wykorzystał w swojej stylizacji w jednej z sesji fotograficznych. Wykorzystał tylko kapelusz... Performens Kimiego Raikkonena skłonił nas ku głębszym refleksjom na temat tego kontrowersyjnego akcesorium na męskich głowach w skali ogólnociachowej. Zainspirowane ruszyłyśmy w śledztwo. 1. Adam Małysz pokazywał się w góralskim kapeluszu i trzeba przyznać, że wyglądał uroczo! 2. Radek Majdan góralski kapelusz wykorzystał w swojej stylizacji w jednej z sesji fotograficznych. Wykorzystał tylko kapelusz... 3. Michael Owen wybrał elegancki cylinder, który współgrał z jego klasyczną angielską elegancją. 4. Hernanes także udowodnił, że stawia na oryginalność i pozował fotoreporterom w kapeluszu. 5. Cristiano Ronaldo - kiedy nie możemy raczej liczyć na sportowca kapelusznika w sytuacji prywatnej, zawsze pojawia się szansa, że w radosnym afekcie założy on na głowę kapelusz kibica. Też jest impreza. 6. Artur Boruc. Ewentualnie spotkać możemy się z kapeluszem założonym na potrzeby sesji zdjęciowej. Artur w tej dobrze już znanej kowbojskiej stylizacji prezentuje się pociągająco, jak nigdy. 7. Kimi Raikkonen. Przypomnijmy sobie sprawce całego przedsięwzięcia. Wcale nie było tak źle. Raikkonen przechadzał się gigantycznej czapce. Też zastanawiałyście się, jak to się stało, że czapka, mimo ogromnych rozmiarów, trzymała się jego głowy? 8. Sergio Ramos również skusił się onegdaj na mały kapelusik w barwach narodowych. Okazja nadarzyła się zresztą przednia - kiedy wyciągnąć swój wyjściowy kapelusz z szafy jak nie na świętowanie zdobycia mistrzostwa świata? 9. Mesut Ozil. Razem z Mesuciątkiem wkraczamy w sferę ciach, przy których nasza reakcja na kapelusz jest zdecydowana i jednoznaczna: tak! 10. Bastian Schweinsteiger, również udowodnił, że kapelusze na męskiej głowie mogą być fajne.

 

 

1. Adam Małysz

 


 

 

 

Bo to wszystko zależy od rodzaju kapelusza, noszącego, ogólnego jego imidżu i osobowości. No to powiedziałyśmy, co wiedziałyśmy. Tak czy inaczej, czyż Adaś nie wygląda pociesznie w tym góralskim kapeluszu?

 

 

 

 

2. Radek Majdan


 

 


Skoro już przy góralskich kapeluszach jesteśmy. Nie skreślajcie kapeluszy tak szybko, niektóre ratują czasem zdrowia psychiczne.

 

 

 

3. Michael Owen 

 

 

Nietuzinkowy cylinder, nawet jeśli współgra z klasyczną angielską elegancją piłkarza, to raczej nie służy naszym klimatom.

 

 

 

 

4. Hernanes

 

 


Patrzcie, patrzcie. Prawie jak Mariachi.

 

 

 

 

5. Cristiano Ronaldo

 


 

 

Kiedy nie możemy raczej  liczyć na sportowca kapelusznika w sytuacji prywatnej, zawsze pojawia się szansa, że w radosnym afekcie założy on na głowę kapelusz kibica. Też jest impreza.

 

 

 

 

6. Artur Boruc


 

 


Ewentualnie spotkać możemy się z kapeluszem założonym na potrzeby sesji zdjęciowej. I nie powiecie chyba, że Artur w tej dobrze już znanej kowbojskiej stylizacji nie prezentuje się pociągająco jak nigdy.

 

 

 

 

 

7. Kimi Raikkonen

 

 

 


Przypomnijmy sobie sprawce całego przedsięwzięcia. Mimo Waszego wczorajszego zdecydowanie chłodnego przyjęcia, przynajmniej połowa redakcji uważa, że wcale nie jest tak źle.  Bo ileż można tej czapy?

 

 

 

 

 

 

 

8. Sergio Ramos

 


 


 

 

Sergio również skusił się onegdaj na mały kapelusik w barwach narodowych. Okazja nadarzyła się zresztą przednia - kiedy wyciągnąć swój wyjściowy kapelusz z szafy jak nie na świętowanie zdobycia mistrzostwa świata? A jeśli wpatrzycie się dobrze w drugi plan, dojrzycie, że nie on sam wpadł na ten pomysł. Czyżby jakaś zorganizowana akcja?

 

 

 

 

9. Mesut Ozil

 

 

 

 

Razem z Mesuciątkiem wkraczamy w sferę ciach, przy których nasza reakcja na kapelusz jest zdecydowana i jednoznaczna: TAK! A to, że Mesut występuje tu w postarzającej stylizacji? Kto by się przejmował takimi nieznaczącymi szczególikami.

 

 

 

 

 

10. Bastian Schweinsteiger

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze ktoś ma wątpliwości, że kapelusze na męskiej głowie mogą być fajne?

 

 

 

 

 

11. David Beckham


 


 

 

 

 

Jeszcze ktoś?

 

 

12. DJ Jaime Alguersuari

 

 

 

 

 

 


Jedyny zarzut jaki możemy postawić naszemu Jaime jest taki, że przez niego zaczęła nam się nucić  ta piosenka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Damn it!

 

 

 

ruby blue