11 ciach, które przydadzą Ci się w szkole

No bo jak, tak bez Ciach, do szkoły?

 

 


Ciacha przydatne w szkole No bo jak, tak bez Ciach, do szkoły? Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego postanowiłyśmy zastanowić się, które z Ciach najlepiej pasowałyby do szkolnych przedmiotów. Załóżmy, że mogłybyście coś z Różowego Świata zabrać w szkolne mury... Oto nasz zestaw obowiązkowy, z którym nie zginiecie nawet na najnudniejszej lekcji. Kto, gdzie z kim i do czego? 1. Ronaldinho - technika. Gdybyście miały w ławce obok Ronaldinho z jego techniką... to żadna technika nie byłaby Wam straszna. 2. Kaka - religia. Z wiadomych względów - żona pastor i anielskie usposobienie. 3. Fernando Torres - sztuki plastyczne. Bo jest taki śliczny, że starczy za każde dzieło sztuki. Zresztą, jakby trzeba było kogoś namalować - któż będzie wdzięczniejszym tematem? No dobrze, zamiennie może funkcjonować tu Yoann Gourcuff jako model anatomii doskonałej. 4. Muzyka - tu macie wielki wybór... Możecie skorzystać z usług śpiewającego: Bartka Kurka, Cristiano Ronaldo, Ikera Casillasa, reprezentacji Włoch, wielu innych. 5. Reprezentanci Meksyku - robienie drugiego śniadania. Skoro potrafią grać na kanapkach... 6. Hamilton względnie Kovalainen - podwożenie do i ze szkoły. 7. Jamie Alguersuari - obsługa radiowęzła i dyskotek szkolnych. Któż lepiej niż DJ Jamie zadba o odpowiednią oprawę muzyczną? Myślicie, że po co tak naprawdę przyjeżdża do Polski? 8. Pique, Bojan, Fabregas - głupie dowcipy. No bo szkoła bez głupich dowcipów to nie szkoła. 9. Bastian Schweinsteiger - ochrona na przerwach. Bo któż nie zląkłby się Bestii... i któż nie chciałby mieć takiego ochroniarza? 10. Historia - Luka Modrić. Luka Modrić rekonstruuje i inscenizuje (i przeraża) najgorsze koszmary z historii tak zwanego Bloku. 11. Jose Mourinho - wypisywanie usprawiedliwień.

Fakt, beztroskie dni dobiegają końca, pogoda już od kilku dni strajkuje, a na większość z Was czeka, jak śpiewał Kazik ''długa szkoła, nauka niewesoła''. Załóżmy jednak, że mogłybyście coś z Różowego Świata zabrać w szkolne mury... Oto nasz zestaw obowiązkowy, z którym nie zginiecie nawet na najnudniejszej lekcji. Kto, gdzie z kim i do czego?

 

 


1. Ronaldinho - technika

 

 

 

Nie wiemy, czy właśnie nie popełniamy jakiegos faux pax, i czy taki przedmiot w ogóle jeszcze istnieje, za naszych czasów jednak istniał i był straszną zmorą, na której uczyłyśmy się pisma techniczengo (bleeeee...), przyszywania guzików i zasady działania instalacji wodno  kanalizacyjnej (serio). Gdybyście jednak miały w ławce obok Ronaldinho z taką techniką... to żadna technika nie byłaby Wam straszna:

 

 

 

 

 

 

2. Kaka - religia

 

 

 

Z wiadomych względów - żona pastor, anielskie usposobienie, no i w razie czego umiejętność uspokajania katechetki ściągnięciem koszulki.... Pod którą będzie druga - ze stosownym napisem:

 

 

 

 

 


3. Fernando Torres - sztuki plastyczne

 

 

 


 

 

 

Bo jest taki śliczny, że starczy za kazde dzieło sztuki. Zresztą jakby trzeba było kogoś namalować - któż będzie wdzięczniejszym tematem? No dobrze, zamiennie moze funkcjonować tu Yoann Gourcuff jako model anatomii doskonałej.

 

 

 

 

 

 

A gdyby trzeba było wykonać jakis malunek na fajansie czy innej porcelanie - dzwońcie po siatkarzy.

 

 


4. Muzyka - tu macie wielki wybór...

 

 

 

Możecie skorzystać z usług śpiewającego:

 

 

 

a) Bartka Kurka

 

 

 

 

 

 

b) Cristiano Ronaldo

 

 

 

 

 

c) Ikera Casillasa

 

 

 

 

 

d) reprezentacji Włoch

 

 

 

 

 

e) wielu innych

 

 

 

Jeżeli jednak Wasz kurs muzyczny obejmuje prócz śpiewania jakieś bardziej wyrafinowany formy - konieczne może się okazać skorzystanie z pomocy dyrygenta Fernando Alonso, lub Pepa Guardioli.

 

 

 

 

 

 

Co wybieracie?

 

 


5. Reprezentanci Meksyku - robienie drugiego śniadania

 

 

 


 

 

 

Skoro potrafią grać na kanapkach...

 

 

 

6. Hamilton względnie Kovalainen - podwożenie do i ze szkoły

 

 

Wiemy, my też wolałybyśmy Buttona, ale to Lewis i Kova prześcigają się w usługach szoferskich. Z naciskiem na ''ścigają''. Trzeba będzie tylko uważać, żeby nie zwrócić drugiego śniadania przygotowanego wcześniej przez Meksykanów.

 

 

 

 


7. Jamie Alguersuari - obsługa radiowęzła i dyskotek szkolnych

 

 

 


 

 

 

Któż lepiej niż DJ Jamie zadba o odpowiednią oprawę muzyczną? Myślicie, że po co tak naprawdę przyjeżdża do Polski?

 

 

 

 

 


8. Pique + Bojan + Fabregas - głupie dowcipy

 

 

No bo szkoła bez głupich dowcipów to nie szkoła. Odsunąć komuś krzesło? Trafić panią od matmy papierową kulką? Założyć kibicowi Realu koszulke Barcelony? Ściągnąć komuś spodnie? A może opluć brzydali z samochodówki, lub podobnie klasyczny szkolny kawał? Trio Pique, Bojan, Fabregas nie będzie miało z tym najmniejszych porblemów. Bo zespół R walczy w służbie zła. Więc poddaj się, lub do walki stań.

 

 

 

 

 

 

9. Bastian Schweinsteiger - ochrona na przerwach

 

 

 

A chociażby przed głupimi dowcipami panów powyżej. Bo któż nie zląkłby się Bestii... i któż nie chciałby mieć takiego ochroniarza?

 

 

 

 

 

 

Dla Sary też znalazłybyśmy zatrudnienie, skoro ona tak bardzo lubi nosić piwo...

 10. Historia - Luka Modrić

 

 

 

 

 

 

Bo teraz jest moda na historię wcieleniową, lata osiemdziesiąte, różnego rozdaju rekonstrukcje i inscenizacje. No to Luka Modrić rekonstruuje i inscenizuje (i przeraża) najgorsze koszmary z historii tak zwanego Bloku.

 

 

 

 

 

 

Alternatywnie dla Modricia - piłkarze reprezentacji Niemiec przezentują - sceny z historii RFN:

 

 

 

 

 

 

11. Jose Mourinho - wypisywanie usprawiedliwień

 

 

Takim wzrokiem:

 

 

 

 

 

 

Wystarczy?

 

 

 

rybka

 

 

 

 

 

 

https://bi.im-g.pl/im/9/6616/z6616329X.jpg