Na dobry początek dnia: Mesuciątko w Madrycie

Niestety w najgorszym wydaniu fryzjerskim, czyli włosach a la młody Jarek Jakimowicz, lub jak twierdzi ruby blue - kolumbijski plantator tytoniu. Czy ktoś tu chce zawstydzić Ramosa?

 

 


Mesuciątko w Madrycie W nienajlepszym image niestety Mesut Oezil zaprezentował się w Madrycie we fryzurze a la młody Jarek Jakimowicz, lub jak twierdzą inni - kolumbijski plantator tytoniu Oezil pojawił się w Madrycie w najgorszym wydaniu fryzjerskim, czyli włosach a la młody Jarek Jakimowicz. Lub jak twierdzi ruby blue - kolumbijski plantator tytoniu. Odetchnęłyśmy z ulgą, gdy okazało się, że na nogach ma coś adidasopodobnego. Poważnie obawiałyśmy się lakierek z kwadratowym noskiem. Mimo włosów i mafijnego anturażu, Mesut demonstrował na prezentacji całą swoją wyłupiastą demoniczność, powodując niepokojące mrowienie w okolicach naszych... No, nie ważne czego...

Odetchnęłyśmy z ulgą, gdy w zakończeniu tego zdjęcia zobaczyłyśmy coś adidasopodobnego. Poważnie obawiałyśmy się lakierek z kwadratowym noskiem.

 

 

 

 

 

 

Mimo włosów i mafijnego anturażu Mesut demonstrował na prezentacji całą swoją wyłupiastą demoniczność, powodując niepokojące mrowienie w okolicach naszych... no, nie ważne czego...

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A dzięki blacqueen, która nie ukrywa swojego niezadowolenia z transferu Ozila, wspaniałomyślnie jednak dzieli sie znalezionymi materiałami, możecie zobaczyć jak Mesuciątko prezentuje się w towarzystwie nowego kolegi, oraz w ruchomych obrazkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Czyż on nie jest słodki, mrczny, uroczy, brzydki, piękny, wyłupiasty, podobny do szpiega z Krainy Deszczowców, noepotrzebne skreślić?

 

 

No to Mesuciątko, przywitaj się ładnie:

 

 

 


 

 

 

No cześć.

 

 

 

rybka