Włosy Ramosa update: nie tylko ciacha się tną

Apdejt apdejta: Marysia przesłała nam filmik pokazujący nową fryzurę Sergio w ruchomych obrazkach. Do obejrzenia po kliknięciu w "wchodzę na własną odpowiedzialność"

 

Czyli kolejne doniesienia w sprawie najgorętszej wiadomości fryzjersko - sportowej ostatnich dni.

 

 

 

Sergio Ramos ściął włosy Najgorętsza wiadomość fryzjersko - sportowa ostatnich dni. Wydawało się, że to tylko grzywka, że z tyłu jest kucyk, albo coś, ale nie... Sam Ramos zresztą opatrzył swoją fotkę na Twitterze stosownym podpisem. Tak. A więc jednak to nie kucyk, nie grzywka, nie żart - to prawda... Nie wiemy, co o tym myśleć, co sądzić, co napisać... Nie, no dobra, wiemy i lepiej powiedzmy to od razu, szybko, jasno i stanowczo: ''nie podoba nam się''. Nie, żeby przetłuszczone pasemka nam się tak znowu bardzo podobały, ale to były pasemka Sergio, były jego emblematem i znakiem rozpoznawczym niczym żel dla CR i piesek dla Paris Hilton.

I tak na przykład dzięki LittleJ znamy reakcję kolegów Ramosa na calą sprawę. My jak zwykle stuprocentowo zgadazmy się z Villą:

 

 

 

 

 

 

Mamy też wgląd na to jak wyglada zaplecze całej sprawy (poprzez dziewczyny z ONTD). Tak. A więc jednak to nie kucyk, nie grzywka, nie żart - to prawda...

 

 

 

 

 

 

(przy okazji Jurek się załapał na zdjęcie...) Chociaż wiecie co? W takim ujęciu to się nawet zaczyna nam podobać...

 

 

 

 

 

 

Kickettki wyszperały natomiast, że oprócz włosów, jest jeszcze torba - kolejny wyróżnik ramosowego outfitu - tym razem nie mamy zastrzeżeń. Jest piękna. Same byśmy taką chciały, naprawdę. Zaraz po chustce Pique.

 

 

 

 

 

 

 

I jeszcze filmik Marysi, opatrzony adnotacją: "nie jest tak źle..."

 

 

 

 

 

Nie jest?