Sport.pl

Segio Canales ma dziewczynę!

Co z tego, że młody, co z tego, ze świezy (nabytek), skoro i tak już zajęty...
Sergio Canales ma dziewczynę! Cóż z tego, że młody i przystojny, skoro i tak już zajęty... Sergio Canales ma dziewczynę! Wybranką 19-letniego piłkarza jest jego rówieśniczka Cristina. Podobno para szuka sobie teraz wspólnego gniazdka w Madrycie. I to zajęty nie przez byle kogo, bo, o czym świadczą zdjęcia w tabloidach. Aktualna wybranka Canalesowego serca jest bardzo ładną i do tego świetnie ubierającą się dziewczyną. Na imię ma Cristina i tak jak piłkarz ma 19 lat. Hiszpańska prasa nazywa ja "Sarą carbonero w wersji junior''. Co więcej, związek wydaje się dość poważny - para podobno szuka dla siebie wspólnego gniazdka w Madrycie. Co gorsza, nasza informatorka donosi, że Sergio kupił Cristinie...chomika! Razem nadali mu urocze imię Bigocik. Nie jest dobrze, dziewczęta. Wspólne zwierzątko to pierwszy krok do stabilizacji życiowej, założenia rodziny, starania się o dzieci...Niedługo dane nam było cieszyć się wolnym Canalasem bez zobowiązań.

I to nie przez byle kogo, bo, o czym świadcza zdjęcia, aktualna wybranka Canalesowego serca jest bardzo ładną i do tego świetnie ubierającą się dziewczyną. Na imię ma Cristina i, tak jak piłkarz, liczy 19 wiosen. Hiszpańska prasa nazywa ja 'Sarą carbonero w wersji junior''.Co więcej, związek wydaje sie dość poważny - zdjęcia zostały zrobione podobno w momencie, gdy para szukała dla siebie wspólnego gniazdka w Madrycie. Co gorsza, nasza informatorka,  blackqueen, donosi, że Sergio kupil Cristinie...chomika! Razem nadal mu rocze imię, ''Bigocik''.

 


 


Nie jest dobrze, dziewczeta. Wspólne zwierzatko  to pierwszy krok do stabilizacji życiowej, zalożenia rodziny, starania się o dzieci...Niedługo dane nam było cieszyć się, z niewiedzy tylko, ale zawsze, wolnym Canalasem bez zobowiązań.Więcej o: