Na dobry początek dnia: król Paweł Korzeniowski

Dzięki Pawełkowi mamy złoto na Mistrzostwach Europy na 200 m stylem motylkowym!!!

 


Król Paweł Korzeniowski Dzięki Pawełkowi mamy złoto na Mistrzostwach Europy na 200 m stylem motylkowym! Dzięki Pawełkowi Korzeniowskiemu mamy złoto na Mistrzostwach Europy na 200 m stylem motylkowym! Na kogo jak na kogo, ale na Korzeniowskiego liczyć można zawsze. Bijemy się w piersi za przedwczesną utratę wiary w polskie możliwości. Na kogo jak na kogo, ale na Korzeniowskiego liczyć można zawsze. Paweł nie miał sobie równych i zamiast rozpływać się nad urokami ciach zagranicznych, z czystym sumieniem możemy dziś pomarzyć na jawie o naszym wspaniałym, niebieskookim rodaku idealnym. Rozpływamy się więc, marząc, że w tym samym, co nasz bohater basenie. I jeszcze raz z całych naszych różowych sił Korzeniowskiemu gratulujemy - choć on kupił nas już dawno, i nie złotem. PS. Złotem w swoim czwartkowym dorobku (na 50 m stylem grzbietowym) może też pochwalić się świeżo ochrzczony Apollinem XXI Camille Lacourt. Brawo!

Bijemy się w piersi za przedwczesną utratę wiary w polskie możliwości. Na kogo jak na kogo, ale na Korzeniowskiego liczyć można zawsze.Wczoraj Paweł nie miał sobie równych i zamiast rozpływać się nad urokami ciach zagranicznych, z czystym sumieniem możemy dziś pomarzyć na jawie o naszym wspaniałym, niebieskookim rodaku idealnym.

 (Ignorując chyba jednak troche przedwczesne oznaki łysienia i z tyłu każdej głowy obecną na widok Pawła Marte Domachowską).

 Rozpływamy się więc, marząc, że w tym samym, co nasz bohater basenie. I jeszcze raz z całych naszych różowych sił Korzeniowskiemu gratulujemy - choć on kupił nas już dawno, i nie złotem.

 

 

PS. Złotem w swoim wczorajszym dorobku (na 50 m stylem grzbietowym) może też pochwalić się świeżo ochrzczony Apollinem XXI Camille Lacourt. Brawo!