Ostatnie (?) ciachowe fotomontaże

Po spadku ilości otrzymywanych maili wnioskujemy, że to już ostatni odcinek tego przezabawnego i pomysłami buzującego cyklu. Na początek końca jednak, po miotającym piorunami Ignaczaku, władca wody - Łukasz Żygadło.

 

 

Warto wiedzieć, że znana już Wam autorka intrygujacych prac na temat żywiołów i ich władców, dorda90, prowadzi także bloga, w którym opisuje historie związane z siłami przyrody w siatkówce. Oryginalna tematyka.

 


Innym fotomontażem, ktory zrobil na nas pirounujace wrażenie, była, niekoniecznie poswięcona superbohaterom, a raczej czarnym charakterom - przeróbka filmowego plakatu, gdzie Megan Fox została zastąpiona przez Pannę Pizzę Carbonero. Boskie - podpisujemy się wszystkimi ośmioma rękami.

 


I wreszcie - prace mcdreamy, której płodności i siły kreatywnej mógłby pozazdrościć Leonardo da Vinci. Uśmiech wypełza na nasze wargi ukradkowo, jak Zorraul pod osłoną nocy na gościńce.

 

 

 

 

Na sam koniuszek natomiast, kolaż znaleziony przez rodzaje_sof w internecie. I choc na ogół wspieramy jedynie Wasza twórczosc własna, to dziełko wygląda zbyt doskonale, aby go nie zaprezentować.

 

 

I mimo, że powoli odtrąbiamy kres fotomontażowych eksperymentów, w razie przypływu weny - ślijcie to, co tworzycie. Jesteśmy na tak.