Pływacy USA walczą o udział w Igrzyskach 2012

Zabawne miny Phelpsa, apostolski wizerunek Lochte i klaty, czyli doskonałość amerykańskich królów basenu w pełnej krasie.

 

 

Amerykanie na basenie Są doskonale niedoskonali. Amerykańscy pływacy walczą o udział w Igrzyskach 2012. Nawet Ryan Lochte, Michael Phelps i David Plummer nie sprawią, że przestaniemy ich podziwiać. Zabawne miny Phelpsa, apostolski wizerunek Lochte i klaty, czyli doskonałość amerykańskich królów basenu w pełnej krasie. Nie wiemy dokładnie, co mają w sobie panowie z głębin, może głębię właśnie, bo powierzchnia - nie licząc doskonale umięśnionych ciał - ukazuje wiele niedociągnięć, które miały miejsce w momencie stworzenia tych panów. Niemniej jednak, ani Ryan Lochte, siłą wyrwany z Jasełek, gdzie wcielał się w rolę Świętego Jana Chrzciciela, ani Michael Phelps (pH 10/10), którego styl pozostawia nie wiele, a wszystko do życzenia, ani nawet bliżej nieznany nam David Plummer z centralnej pozycji na zdjęciu nie są w stanie zaburzyć nieprzerwanego strumienia afektu, jakim darzymy amerykańską reprezentacje pływaków.

Nie wiemy dokładnie, co mają w sobie panowie z głębin, może glębię właśnie, bo powierzchnia - nie liczać doskonale umięśnionych ciał - ukazuje wiele niedociągnięć, które miały miejsce w momencie stworzenia tych panów. Nie mniej jednak, ani Ryan Lochte siłą wyrwany z Jasełek, gdzie wcielał się w rolę Świętego Jana Chrzciciela:

 

 

...ani Michael Phelps (pH 10/10), którego styl pozostawia nie wiele, a wszystko do życzenia...

 

...ani nawet bliżej nieznany nam David Plummer z centralnej pozycji na zdjęciu głównym nie są w stanie zaburzyć nieprzerwanego strumienia afektu, jakim darzymy amerykańską reprezentacje pływaków.

 

No bo jak zignorowac dołeczki Phelpsa:

 

 

....albo trampki Ryana Lochte...

 

 

...no i te główne klaty, klaty klaty?!...

 

 

 

My nie potrafiłyśmy. Może Wam się uda.