Carles Puyol kończy karierę! A nie, jednak nie

Czyli kolejny fałszywy alarm - jak to tym facetom nie można wierzyć. Jak Cesc już w końcu przejdzie do Barcy to nikt, nikt nie potraktuje go poważnie. A tak serio - to przecież chyba cieszymy się, że Neandert pogromca Niemców zostaje z Czerwoną Furią na dłużej?

 

 

 

Puyol kończy karierę! A nie, jednak nie Pyol pogra w kadrze jeszcze dwa lata! Po MŚ w RPA Puyol zapowiedział, że kończy karierę reprezentacyjną. Nic z tych rzeczy - po namowach kolegów Carles spędzi w kadrze jeszcze dwa lata Czyli kolejny fałszywy alarm - jak to tym facetom nie można wierzyć. Gdy Cesc już w końcu przejdzie do Barcy to nikt, nikt nie potraktuje go poważnie. Ale tak serio - to przecież cieszymy się, że Neandert pogromca Niemców zostaje z Czerwoną Furią na dłużej. Puyol pogra jeszcze na dwa lata, jest więc spora szansa, że ujrzymy go w Polsce - albo chociaż na Ukrainie. A już w listopadzie zarzekał się, że koniec, odchodzi, macha białą chusteczką, ociera łzy i żadne przytulanki, wyskoki i okrzyki Pique nie będą w stanie go zatrzymać, i że od teraz tylko Barca, tylko Katalonia. A jednak... "Po przemyśleniu tej sprawy, po rozmowach z kolegami z drużyny (a jednak Pique! Na pewno maczał w tym palce!) z trenerem i przyjaciółmi, z Fernando Hierro (dyrektor sportowy hiszpańskiej reprezentacji) zdecydowałem się pozostać w kadrze jeszcze przez dwa lata" - napisał Carles na swoim blogu. No pewnie, bo któż by nie chciał jeszcze przez dwa lata robić sobie tak z Hiszpanami? Albo rozbierać się przed królową? Albo pić piwo z Fabregasem? Chyba się cieszymy, prawda? Trapią się natomiast i martwią napastnicy, pomocnicy i inni z apetytem na strzelanie bramek Hiszpanom, ale nie martwcie się - kiedyś w końcu na pewno zakończy karierę... Chyba... P.S. Wiedziałyście, że żona Davida Villi uwielbia imię żony Torresa i dlatego jej córka nazywa się tak samo? Jedyna kobieta, której może się podobać imię żony najbardziej pożądanego piłkarze świata, to żona innego najbardziej pożądanego piłkarza świata. I co, może imię Sara też się Pani podoba, Pani Villa?

A konkretnie - jeszcze na dwa lata, jest więc spora szansa, że ujrzymy go w Polsce - albo chociaż na Ukrainie. A już w listopadzie zarzekał się, że koniec, że odchodzi, że macha białą chusteczką, ociera łzy, i że żadne przytulanki, wyskoki i okrzyki Pique nie będą w stanie go zatrzymać, i że od teraz tylko Barca, tylko Katalonia.  A jednak...

 

 

 


 

 


Po przemyśleniu tej sprawy, po rozmowach z kolegami z drużyny (a jednak Pique! Na pewno maczał w tym palce, albo coś jeszcze!)z trenerem i przyjaciółmi, z Fernando Hierro, (dyrektor sportowy hiszpańskiej reprezentacji) zdecydowałem się pozostać w kadrze jeszcze przez dwa lata.- napisał Carles na swoim blogu, a nam od rana donoszą o tym ucieszone czytelniczki: monixx i taajedyna.

 

 


No pewnie, bo któż by nie chciał jeszcze przez dwa lata robić sobie tak z Hiszpanami?

 

 

 


 

 

 

 

Albo rozbierać się przed królową?

 

 

 

Albo pić piwo z Fabregasem?

 

 

 

 

 

 

Chyba się cieszymy prawda? Trapią się natomiast i martwią napastnicy, pomocnicy i inni z apetytem na strzelanie bramek Hiszpanom, ale nie martwcie się - kiedyś w końcu na pewno zakończy karierę... Chyba...

 

 

 

P.S. Wiedziałyście, że żona Davida Villi uwielbia imię żony Torresa i dlatego jej córka nazywa się tak samo? My też, nie, ale monixx bardzo nas prosiła o umieszczenie tej informacji w tekście, a my nie potrafimy jej odmówić. Swoją drogą jedyna kobieta, której może się podobać imię żony najbardziej pożądanego piłkarze świata to żona innego najbardziej pożądanego piłkarza świata. I co, może imię Sara też się Pani podoba, Pani Villa?

 

 

 

P.S 2 No to jeszcze w ramach hiszpańskiego bonusu - Iniesta w samych kąpielówkach. Dziękujcie - aha, znowu monixx. Dziewczyno, odbierasz nam chleb ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

Cristiano powinien się od niego uczyć stosowanie kremów z wysokim filtrem...