Julio Baptista ożenił się!

Wiesz, że nie jesteś ciachem, jeżeli różowe portale dla płci żenskiej wspominają o wielkim dniu Twoim i Twej połowicy tylko po to, by móc pokazać zdjęcie Cesca Fabregasa z narzeczoną.

 

 

Julio Baptista się ożenił Na ślubie gościł też Cesc Fabregas ze swoją Carlą. Julio Baptista, który na co dzień gra w Realu Madryt, ożenił się z Silvią Nistal Calvo. Życzymy powodzenia na nowej drodze życia Julio Baptiście, który na co dzień gra w Realu Madryt, życzymy powodzenia na nowej drodze życia, ryżem pod nogi sypiemy i serdecznie gratulujemy - również pięknej małżonki Silvii Nistal Calvo. Słów tych jednak nie możemy skierować do Cesca Fabregasa i nie dlatego, że wszechtowarzysząca mu Carla nie jest jeszcze małżonką piłkarza. O ile bowiem róż jest symbolicznie związany z naszą stroną i osobiści bardzo ten kolor lubimy, to może jednak nie na satynowych koszulach nocnych zakładanych na wystawne przyjęcie i niekoniecznie przyozdobiony zanadto lakierem utwardzanymi lokami. I nie w okolicy C-Faba. Ech, Cesc, nieboraku, gdybyś Ty tak którąś z redakcji na tę imprezę zabrał, to byłoby wiadomo, co to prawdziwy szyk i klasa. Tak brzmią nasze drugie imiona wszakże.

 

Tak czy inaczej, Julio Baptiście, który na co dzień gra w Realu Madryt, życzymy powodzenia na nowej drodze życia, ryzem pod nogi sypiemy i  serdecznie gratulujemy - równiez pięknej małżonki.

 

 

Słów tych jednak nie możemy skierować do Cesca i nie dlatego, że wszechtowarzysząca mu Carla nie jest jeszcze małżonką piłkarza. O ile bowiem róż jest symbolicznie związany z naszą stroną i osobiści bardzo ten kolor lubimy, to może jednak nie na satynowych koszulach nocnych zakładanych na wystawne przyjęcie i  niekoniecznie przyozdobiony zanadto lakierem utwardzanymi lokami.

 

 

I nie w okolicy C-Faba. Ech, Cesc, nieboraku, gdybys Ty tak którąś z redakcji na tę imprezę zabrał, to byłoby wiadomo, co to prawdziwy szyk i klasa. Tak brzmią nasze drugie imiona wszakże.