Leo Messi chce jesczze bardziej poświęcić się modzie!

Leo, why?! Nie wystarczą tamte żałosne próbki?

 

 

Okazuje się, że nie. Messi, jako prawdziwy człowiek Renesansu, na samej piłce poprzestać nie może, stąd i chwalebna rola filantropa, i mniej chwalebna - modela, a ostatnio - także ''projektantem''. Arrgentyńczyk planuje podobno stworzyć własna linię odzieży, której ambasadorami byliby najwięksi gwiazdorzy sportu, filmu, muzyki i showbiznesu na całym świecie.

 

 


Już widzimy te półki pełne mokasynów i szortów z wczesnych lat osiemdziesiątych, te rzędy wieszaków z poliestrowymi marynarkami i koszulkami polo w pastelowych kolorach....


Jako że jednak informacja pojawiła się w brytyjskim brukowcu ''The Sun'', któremu Messi miał powiedzieć: - Nad tym projektem pracuję już od kilku miesięcy. Będziemy tworzyć wysokiej jakości odzież i akcesoria dla mężczyzn. Pierwsze sklepy powinny zostać otwarte latem przyszłego roku. Chcemy dołączyć do grupy najlepszych marek odzieżowych świata.


.....co do prawdziwości doniesienia, łącznie z elementem bufonady zawartym w cytacie, zachowamy umiarkowany sceptycyzm. Nie na tyle umiarkowany jednak, by o tym nie wspomnieć. Prawdziwe Ciachczytelniczki (takie jak Marissa, która poczyniła trud, by tę informację nam przesłać) na pewno zrozumieją.

 

(takie