Sport.pl

Fernando Torres znów będzie ojcem!

Małżonka najlepszych piegów Europy jest w ciąży po raz drugi, a my powoli otrząsamy się z szoku wywołanego faktem, iż Torresowi znów tak ważną wiadmość udało się tak długo zachować w tajemnicy przed światem.

 

 

Torres znów będzie ojcem! Małżonka najlepszych piegów Europy jest w ciąży po raz drugi Fernando Torres po raz drugi zostanie tatą! Brzuch jego żony Olalli, noszący znamiona zaawansowanej ciąży, został sfotografowany kilka dni temu Małżonka najlepszych piegów Europy jest w ciąży po raz drugi, a my powoli otrząsamy się z szoku wywołanego faktem, iż Torresowi znów tak ważną wiadomość udało się tak długo zachować w tajemnicy przed światem. I od razu przyszła refleksja: a widzisz, Cristiano, jednak można... Chociaż jednak w tej sprawie nie zostało wydane żadne oświadczenie, brzuch Torresowej Olalli, noszący znamiona zaawansowanej ciąży i sfotografowany w przededniu rozpoczęcia rodzinnych wakacji w nieznanych krainach, świadczy sam o sobie. Torres ma więc kolejny powód do celebrowania, co jednak na to jego fanki? Masowa rozpacz, zbiorowe samobójstwa czy życzliwe gratulacje w tak ważnym życiowym momencie? W razie, gdybyście miały jakiekolwiek wątpliwości, my wybieramy to ostatnie. I tylko wierzyć się nie chce, że Ten El Nino, ten dzieciak o niewinnej buźce, już po raz drugi będzie się mógł sprawdzić w roli świeżo upieczonego ojca.

I od razu przyszła refleksja: a widzisz, Cristiano, jednak można...

 Chociaż jednak w tej sprawie nie zostało wydane żadne oświadczenie, brzuch Torresowej Olalli, noszący znamiona zaawansowanej ciąży i sfotografowany w przededniu rozpoczęcia rodzinnych wakacji w nieznanych krainach, świadczy sam o sobie.

 Torres ma więc kolejny powód do celebrowania, co jednak na to jego fanki? Masowa rozpacz, zbiorowe samobójstwa, czy życzliwe gratulacje w tak ważnym życiowym momencie?

 

 


W razie, gdybyście miały jakiekolwiek wątpliwości - my wybieramy to ostatnie. I tylko wierzyć się nie chce, że Ten El Nino, ten dzieciak o niewinnej buźce, już po raz drugi będzie się mógł sprawdzić w roli świeżo upieczonego ojca...

Więcej o: