Urugwaj - Niemcy: ciachowe konfrontacje na szczycie

A więc nadchodzi czas rozstrzygnięć ostateczych - na początek końca: Finał Pocieszenia, czyli mecz o zaszczytne Trzecie Miejsce, w którym zmierzy się Czarny Koń Turnieju, czyli Błękitny, ciachowy Urugwaj z Rewleacją Turnieju czyli bramkostrzelnymi, nutellożernymi Niemcami. Stracie bardzo ciachowe, bardzo - przynajmniej na papierze emocjonujące, a więc czas najwyższy na konfrontację przedboiskową - gotowe do startu?

 

 


Niemcy konfrontowałyśmy już tyle razy, że pomału brakuje nam zdjeć z tego albumu i reklam z Nutellą. O Urugwaju z kolei wciąż wiemy bardzo mało, zatem dzisiejsze konfrontacje będą naprawdę trudnym zadaniem, musimy jednak przecież podjąć ten trud - w imię futbolu i klaty Diego Forlana

 

 

 

1. Ciacha powracające po kartkach

 

 

 

Urugwaj - Luis Suarez

 

 

 

 

 

 

Niemcy - Thomas Mueller

 

 

 

 

 


Thomasa uwielbiamy, ale on tylko banalnie pauzował za nadmiar zaledwie zółtych kartek, a tymczasem czerowna kartka Luisa jest o wiele bardziej doniosła, bohaterska i znacząca - ręka małego boga strzela gola dla Paragwaju.

 

 


2. Smutni kibice

 

 

 

Urugwaj

 

 

 

 

 

 

Niemcy

 

 

 

 

 


Pani Niemka jest naprawdę bardzo ładna (nie sądziłyśmy, że kiedyś coś takiego powiemy), ale przecież czy może być coś bardziej wzruszającego niż smutny tatuś i smutne, niezidentyfikowanej płci dziecko? Smutny punkt dla Urugwaju.

 

 


3. Ciacha z brzuszkiem

 

 

 

Urugwaj - Diego Lugano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niemcy - Lukas Podolski

 

 

 

 

 


Bierzemy obydwu. Teraz. zaraz. Natychmiast.

 

 


4. Słynni śpiewacy w smokingach i utwory z/w stylu lat trzydziestych:

 

 

 

Urugwaj - Oscar Gardel i "Por una cabeza"

 


 

 

 

 

 

 

Niemcy - Max Raabe i "Ooops I didi it again"

 


 

 

 

 

 

Chociaż pan Oscar jest absolutnym klasykiem i legendą tanga, to Max strzela dla Niemców, i to jest bramka z cyklu "Stadiony Swiata"

 

 

5. Ciacho długowłose

 

 

 

Niemcy - Torsten Frings

 

 

 

 

 

 

Urugwaj - Edinson Cavani

 

 

 

 

 


No to co, że Fringsa nie ma na mundialu? Ale jeste Niemcem, prawda? I ulubieńcem autorki, więc może sobie wystaic w konfrontacjach, pozwalam mu, zwłaszcza, że i tak Edinson zdobywa punkt, a tym samym Urugwaj wygrywa konforntacje. Czy Niemcy odkują się na boisku?

 

 

 

rybka

Brązowy medal Mistrzostw Świata zdobędzie drużyna...